Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ennek a Suzukisnak valami...

Ennek a Suzukisnak valami kisebbségi komplexusa lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap elkértem faterom régi Mercedes-ét, hogy a csajommal elmenjünk egy kicsit kocsikázni, kirándulni. Szeretem azt a kocsit vezetni, nagy élmény. Egy 1989-es W126 560 SEC.

Megyünk olyan kellemes 90-es tempóban. Előttünk egy Suzuki. Az az új ronda vacak az a Kizashi vagy micsoda.

Ő is olyan 90 körül ment, de eléggé ingadozott a sebessége. Nyilván a tempomatot nem ismeri. A kanyarokban meg úgy lelassított mint valami kezdő nő. Pár percet mentünk mögötte aztán meguntam ezt a bénázást és megelőztem. Csináltam egy kis előnyt aztán haladtam továbbra is 90-el. Nem telik el 1 perc a Suzukis megelőz:) Mondom ez b0l0nd. Aztán kezdődött minden előröl. Hol 80-al ment, hol 90-el, hol néha kicsit gyorsabban. Kanyarban meg mint a nyugdíjas. Megelőztem megint. Megint csináltam egy kis előnyt. Most kicsit nagyobbat. Aztán haladtam tovább stabil 90-el. Látom a tükörből, hogy megint nyomja neki és készül megint megelőzni. Kis is jött mellém. Mondom na ebből elég. Mikor pont mellém ért elkezdtem én is nyomni. Nem engedtem megelőzni. Néztem át hozzá aztán röhögtem. Egy 30-as ránézésre jó nagy pancser vezette meg egy randa nő ült mellette. Hát aztán a csoda Suzuki nem bírt az öreg Mergával úgyhogy szépen visszament mögém és lemaradt. Ez után már nem volt semmi esemény.


Az ilyennek mi baja van?

Kisebbségi komplexus, hogy nehogy már a sok milliós Suzukiját leelőzze egy majd 25 éves Mercedes?

Vagy szimplán hüly€ és p@ncser sofőr?

Vagy mi lehet az ilyeneknek a motivációja? Mi járhat a fejében?


20/F


2013. aug. 20. 11:59
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

"A Suzukist pedig megértem, a jó és új kocsijával biztos nem akart egy rommá kopott motorjával szép kéken füstölő öreg csotrogány füstfelhőjében autózni."


Attól, hogy valami új még nem feltétlen jó. Attól, hogy valami régi még nem feltétlenül rossz.


Örülnél te egy ilyen kocsinak:

[link]

Valódi elegancia, igazi minőség!


Egyébként nem füstöl kéken és nincs szétkopva se. Ez a Merciknél 200 ezer km környékén még nem szokás. Majd olyan millió körül:)

2013. aug. 20. 13:05
 12/32 anonim ***** válasza:
61%

Nagyra vagy vele mi? Meg a 40 év hitellel ,ami van rajta....



Remélem látjátok emberek! Ez a színvonal,mindenkit óvjon az isten attól,hogy ez szembejöjjön veletek az úton!

2013. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"Nagyra vagy vele mi? Meg a 40 év hitellel ,ami van rajta...."


:)

Van a családban pár kocsi, de az mind ki van fizetve:) Tudod én azt tanultam, hogy addig nyújtózkodjon az ember ameddig a takarója ér:)

Nem úgy mint az a sok balek akiknek a visszavett Suzukijaikkal vannak tele a banki autó telepek:))

2013. aug. 20. 13:25
 14/32 Dörmögő ***** válasza:
56%
Ha addig nyújtózkodnál ameddig a takaród ér akkor nem a faterod mercijével hordanád a barátnődet kocsikázni.
2013. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Igaz mehetnénk a saját 2006-os Audi A6-ommal is, de a Mercit jobban szeretem az ilyen kirándulós sétakocsikázásokhoz.

Az Audi csak sima hétköznapi közlekedési eszköz a Mercinek viszont van egy varázsa.

Úgyhogy elkell, hogy keserítselek nem anyagi oka van annak, hogy elszoktam kérni a Mercit:)

2013. aug. 20. 13:34
 16/32 anonim ***** válasza:
28%
Azért lehet következtetni valakinek a rutinjára, forgalomban tanúsított magatartására abból, milyen problémái vannak. A vázolt egy teljesen hétköznapi, említésre is alig méltó szituáció. Szörnyű mik meg nem történnek.
2013. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
14%

Sok Suzukis próbál kompenzálni valamit az utakon. Aztán próbálják játszani a Janit.

Lekell az ilyeneknek a szarvát törni! Csak így tovább!

2013. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%

"Van a családban pár kocsi, de az mind ki van fizetve:) Tudod én azt tanultam, hogy addig nyújtózkodjon az ember ameddig a takarója ér:)

Nem úgy mint az a sok balek akiknek a visszavett Suzukijaikkal vannak tele a banki autó telepek:))"


És te vetted? Te fizetted? Mert 20 évesen aligha lenne rá kereseted. A sok "balek" meg ledolgozik 20-30 évet és akár lemond a kocsijáról,odaadja a zsidó bankoknak ,hogy eltudja tartani a gyerekét,enni tudjon neki adni. Kis b*uzi,látom erősséget az emberek provokálása. Mi a lóf* szt tudzs te 20 évesen,amit egy 30-40 éves ember nem?



Holnap megyek egy ilyen kocsiért egy telepre,majd próbálj meg letolni fater kocsijával vagy a szarudiddal:)



gyere,fékezz ki!! : [link]

2013. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

"És te vetted? Te fizetted? Mert 20 évesen aligha lenne rá kereseted."


Igen képzeld én vettem!:)

14 éves koromtól már dolgoztam az iskola nyári szünetekben. És ahelyett, hogy elittam meg elbuliztam volna a pénzt a jó részét inkább félre tettem.

Az érettségi után meg azonnal elkezdtem dolgozni és azóta is spórolok!

A szüleim még a kocsivásárlásba beleadtak 1 millió forintot. Talán szégyenlem kellene, hogy a szüleim egy kicsit megtámogattak benne?

Aztán megvettem az Audi A6-osom. Önerőből fenntartom és még mellette félre rakni is tudok.


"A sok "balek" meg ledolgozik 20-30 évet és akár lemond a kocsijáról,odaadja a zsidó bankoknak ,hogy eltudja tartani a gyerekét,enni tudjon neki adni."


Aki 20-30 év alatt nem viszi annyira, hogy egy pár milliós autót megvegyen készpénzből az igen is balek.

Ha készpénzre vette volna vagy beérte volna egy használttal vagy tudott volna spórolni akkor még lehet lemondania se kellet volna róla.


"Mi a lóf* szt tudzs te 20 évesen,amit egy 30-40 éves ember nem?"


Hát pl tisztában vagyok az árfolyam kockázat fogalmával és azzal is, hogy a kocsi önmagában nem fedezete a hitelnek. Ezeken elég sok hiteles csak pislogott mikor már nem minden fenékig tejfel volt:)


"Holnap megyek egy ilyen kocsiért egy telepre,majd próbálj meg letolni fater kocsijával vagy a szarudiddal:)


gyere,fékezz ki!! : [link]


Ilyennel jársz?:( De kellemetlen! Részvétem!

2013. aug. 20. 14:00
 20/32 anonim ***** válasza:
81%
Tudod,kispajtás erre már gyenge az a szaros kis B jogsi amit te kilóra megvettél. Ide már vezetési tudás is kell,nem elég ha csak a gázt tudod nyomni ,mint te. Lesz* pnád te magad egy ilyenben,elég bajban lennél a tolatásról meg már említést sem teszek:))))
2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!