Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ennek a Suzukisnak valami...

Ennek a Suzukisnak valami kisebbségi komplexusa lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap elkértem faterom régi Mercedes-ét, hogy a csajommal elmenjünk egy kicsit kocsikázni, kirándulni. Szeretem azt a kocsit vezetni, nagy élmény. Egy 1989-es W126 560 SEC.

Megyünk olyan kellemes 90-es tempóban. Előttünk egy Suzuki. Az az új ronda vacak az a Kizashi vagy micsoda.

Ő is olyan 90 körül ment, de eléggé ingadozott a sebessége. Nyilván a tempomatot nem ismeri. A kanyarokban meg úgy lelassított mint valami kezdő nő. Pár percet mentünk mögötte aztán meguntam ezt a bénázást és megelőztem. Csináltam egy kis előnyt aztán haladtam továbbra is 90-el. Nem telik el 1 perc a Suzukis megelőz:) Mondom ez b0l0nd. Aztán kezdődött minden előröl. Hol 80-al ment, hol 90-el, hol néha kicsit gyorsabban. Kanyarban meg mint a nyugdíjas. Megelőztem megint. Megint csináltam egy kis előnyt. Most kicsit nagyobbat. Aztán haladtam tovább stabil 90-el. Látom a tükörből, hogy megint nyomja neki és készül megint megelőzni. Kis is jött mellém. Mondom na ebből elég. Mikor pont mellém ért elkezdtem én is nyomni. Nem engedtem megelőzni. Néztem át hozzá aztán röhögtem. Egy 30-as ránézésre jó nagy pancser vezette meg egy randa nő ült mellette. Hát aztán a csoda Suzuki nem bírt az öreg Mergával úgyhogy szépen visszament mögém és lemaradt. Ez után már nem volt semmi esemény.


Az ilyennek mi baja van?

Kisebbségi komplexus, hogy nehogy már a sok milliós Suzukiját leelőzze egy majd 25 éves Mercedes?

Vagy szimplán hüly€ és p@ncser sofőr?

Vagy mi lehet az ilyeneknek a motivációja? Mi járhat a fejében?


20/F


2013. aug. 20. 11:59
1 2 3 4
 1/32 Dörmögő ***** válasza:
86%
Az nem megoldás hogy mikor ő előzni kezd akkor te meg gyorsítasz. Add vissza apádnak a kocsit te meg akkor kezdj el újra vezetni mikor benőtt a fejed lágya. Lehet hogy a suzukis se jól vezetett, de legalább nem sodort veszélybe nem úgy mint te őt.
2013. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Az első válaszolónak teljesen igaza van!!
2013. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"Add vissza apádnak a kocsit te meg akkor kezdj el újra vezetni mikor benőtt a fejed lágya."


Akkor már a sajátomat se vezethetem?:(

:)))


"Lehet hogy a suzukis se jól vezetett, de legalább nem sodort veszélybe nem úgy mint te őt."


Miért sodortam volna veszélybe?:) Egyenes szakasz és szembe nem jöttek.

Akkor meg? Vagy egy előzésből visszaállni egy Suzukisnak már veszélyforrást jelent?:)

2013. aug. 20. 12:41
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Idézem: "Vagy mi lehet az ilyeneknek a motivációja? Mi járhat a fejében?"

- Na és neked mi járt a fejedben mikor nem engedted, hogy megelőzzön?? Talán az hogy az egy szar Suzuki nehogy megelőzze már az öreg Mercit?? Ez? Gratulálok!! Ezért tart itt a közlekedési morál ahol tart kb a béka fenekével egy szinten!!

2013. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Látom a kresz sem az erősséged. Ha előznek,nem gyorsíthatsz rá. De hogy is várnánk el tőled,hogy ezt megértsd.....
2013. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"Lehet szórakozni meg szemétkedni,de egyszer valaki ha kiszed a kocsiból ne lepődj meg. Aztán ha erősebb nálad húzhatod a f *szodra a mercidet!"


Lehet próbálkozni:) Remélem egyszer te próbálsz majd kiszedni a kocsiból aztán majd meglátjuk:) Bár gondolom a való világban nincs valami nagy szád:)

Egyébként apámnak van Mercije, nekem Audim van:)



"Na és neked mi járt a fejedben mikor nem engedted, hogy megelőzzön?? Talán az hogy az egy szar Suzuki nehogy megelőzze már az öreg Mercit?? Ez?"


Nem!

Az, hogy nem volt kedvem a továbbiakban is az lesni, hogy mikor kell 50-re fékeznem a pancser miatt aki csak annyival bír bevenni egy olyan kanyart amin egy átlagos képességű sofőr simán keresztül megy gázelvétel nélkül 100-al is.

2013. aug. 20. 12:50
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Biztos küzdött valami kisebbségi komplexussal. De így kell ezt csinálni! Remélem most megtanulta a kis buzukis, hogy hol a helye!
2013. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Hát komám Te aztán olyan kemény vagy mint a kád széle!! :D
2013. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%

Amit elkövettél, bűncselekmény. Veszélyeztetésnek hívják.

A Suzukist pedig megértem, a jó és új kocsijával biztos nem akart egy rommá kopott motorjával szép kéken füstölő öreg csotrogány füstfelhőjében autózni.

Komplexusod neked van, mert még seggedre van száradva a tojáshéj, de a "nekem Mercim van, felsőbbrendű vagyok" életérzés már ott van...

2013. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
26%

Én még miután nem hagyom hogy megelőzzön még állóra is fékeztem volna.

Nem tudom mit képzelt ez magáról.

2013. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!