Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is más a megítélés...

Evele123 kérdése:

Szerintetek is más a megítélése egy Suzukisnak, mint pl. egy Renault-osnak az utakon?

Figyelt kérdés
A Suzuki Ignis-t múlt csütörtökön cseréltük Renault-ra (thalia). Ugyanolyan vezetési stílus mellett nem akarnak mindenáron megelőzni, szerintem nagyobb a tisztelet a rönyóval szemben. Tapasztalatok?

2013. márc. 18. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Valóban... Bár a Rönókat jobban szidják, hogy elektronika, a Suzukik (régiek ugye) egyszerűek is, jók is.

Ennek ellenére mégis több tiszteletet kap egy Renault. Magyarország, én így szeretlek! Bocsi, mégsem..

2013. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen mert a sík hülye idióta elmélyében benne van az ha suzukit lát azt meg kell előzni minden áron ha még letól vagy leszorít az útról vagy ha szemből belemennnek akkor is meg kell előzni mert az van bennük hogy nehogy már suzuki mennyen elöttük mert az nem autó stb stb még ha bele halnak is meg kell előzniük és igen nekem is feltünt mióta toyotám van azóta nem másznak a seggembe és nem akarnak minden áron megelőzni.
2013. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

én is másképp ítélem meg


a thaliat általában nem a 2000ért tankoló kretének veszik, akik rommá tuningolják, előzgetnek mind a 62 lóerővel, de kanyarban meg összeszarják magukat.. a hanghajtást meg se említem.. nem úgy mint az ignist, az elég közkedvelt ilyen téren


ha egy thalia szerencsétlenkedik előttem, akkor úgy vagyok vele, hogy biztos egy öreg papa, elnézem neki


de amikor a suzuki jön be elém index nélkül gyökkettővel, akkor inkább letolom

2013. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez a baj... Nem autó alapján ítélünk meg embereket! Mi van, ha a Suzukis előtt megy lassan valami? Arról is a Suzukis tehet?
2013. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Azért az időjárási körülményeket se hagyjuk ki! Most tél van, ilyenkor mindenki óvatosabban vezet. Ne 1 hét után vonj le messzemenő következtetéseket.


Én eléggé változékony stílusban vezetek. Ha totyogok, akkor egy trabantos is szidva előz meg. Ha pedig sietek, akkor a másik autós toleránsan viselkedik. Egyszer sem gyorsítottak még fel előttem, hogy "Jajj egy suzuki, csak meg ne előzzön". Szóval felénk toleránsabbak az emberek, még akkor is, ha a suzi épp nem a kedvenc autómárkájuk, de ez a forgalomban való viselkedésükben nem nyilvánul meg.

2013. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Általában nem nézik le a Suzukit, inkább néhányan saját autójukkal lehetnek így.

Lehet, hogy azért nem akarnak megelőzni, mert kicsit magabiztosabban, gyorsabban mész a Renault-al?

Az Ignis szerintem nem egy lenézett autó, és nem is olyan kicsi. Egy Grand Vitara meg már-már státuszszimbólum, pedig az is Suzuki.

2013. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Vizéli László ***** válasza:
Én soha nem tettem különbséget autómárka közt és nem is fogok. Ha én gyorsabban akarok annál menni ahogy az előttem lévő halad akkor úgy is megelőzöm, nem számít hogy suzuki vagy BMW.
2013. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Én is Suzukit vezettem eleinte. Swiftet. Folyamatosan letoltak, bejöttek elém, élvezték ha a seggemben lehettek és a többi... Pedig lendületesen vezettem.

De amióta H Astrával járok minden más. Mindenki fosik kijönni elém*, nincsenek a valagamban és nincs halálfélelmem sem.


*Igaz, terepjárós p*csák van hogy most sem adják meg a jobbkezet... de ez már nem az autón múlik:D

2013. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Háát nemtom, de amíg Fabiával jártam folyton le akart tolni mindenki, amióta Alfám van leginkább csak menekülnek, pedig ugyanúgy vezetek. Szóval sokat számít miben ülsz, és hát a Suzikinak a legalacsonyabb a presztizse, de hasonló élményben lehet részed bármilyen kisautóban. Egyébként az utóbbi időben nekem valamiért a fekete Octaviák és a Ford Focusok okozzák a legtöbb fejfájást.
2013. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, sokan autótípus alapján ítélik az embert, pedig ez hülyeség. Én sokáig Suzuki Marutival közlekedtem, dinamikusan, a kreszt betartva, barátnőm Passattal tötymörögve, mégis mindig engem villogtak - dudáltak le. Azóta Swiftem van, nem sokkal jobb a helyzet, pedig haladok, amennyire lehet...
2013. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!