Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel, Renault, vagy Citroen?

Opel, Renault, vagy Citroen?

Figyelt kérdés

Opel Astra (1999, 210.000 km, benzin, 1800 ccm, 85 kW/116 LE)


Renault Megane (2001, 264.000 km, benzin, 1400 ccm, 75 kW/95 LE)


Citroen Xsara (1999, 209.000 km, dízel, 1900 ccm, 66 kW/90 LE)


A fenti 3 autó közül melyiket lenne érdemes megvenni első autónak? Árban teljesen egyformák. Alkatrész, és a tovább esetleges kiadások tekintetében melyiket érdemes megvenni?


Tapasztalatok a márkákkal?


(Az Opel gondolom jó márka. Mivel van egy Opel Zafiránk, nincs vele semmi probléma, nagyon jó autó.)



2013. márc. 14. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkabb allapot alapjan valassz.

Ha sokat akarsz menni vedd a dieselt, ha keveset, de azt elvezni akarod vedd az 1.8-as Opelt.

Ha nyugisan kozlekedsz akkor a Megane.

A masik kettoben kb akkor lesz 260 ezer, mikor majd eladod.


Nezd meg a Focusokat is, ebbol a kategoriabol az a favorit.

2013. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néztem azokat is, ott is van pár jó. Csak azok drágábbak.
2013. márc. 14. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az Opelt választanám a három közül. A franciák ebben a korban kiszámíthatatlanabbak egy megsebzett vadnál is, se a Megane-nak, se a Xsarának nincs éppen jó híre. Az Opel meg "sose kop el" elv alapján lehet jó választás, és viszonylag olcsó az alkatrész hozzá...
2013. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Opel.
2013. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
opel, ha egy megbízható, üzembiztos autót akarsz olcsó alkatrészekkel. én a focust nem ajánlanám, 650 ezerért vettünk egy kombit, alig két év alatt csaknem ráköltöttük a teljes vételárat. állandóan szervizelni kellett,mert minden azután pár hónapal kezdett elöregedni, h mi megvettük. szép lassan minden megadta magát benne, végül mi is és eladtuk a péróba :)
2013. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti mindenki az Opelt mondja, nekem lazán a Citroen kéne. Abban egyéniség vagy, nem állsz be a sorba a többiekhez. Emellett dízel, és ez még nem az elromlós fajta, nem kell tőle félni.
2013. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cégnél 3 ilyen megane van.Nekem kényelmes, kevés velük a gond,pedig van bennük kilométer.

Amire figyelni kell nála.A vezérműszíj hülyén van megoldva.Nálunk az egyiknek oldalra leesett a szíj, pedig nem lett volna még cserés.Így motor csere lett.

De ilyen "öreg" autónál alap az azonnali olaj,és verézlés csere.

2013. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 misu16 válasza:
nekünk opel astra f 92 es van, nagyon jó motorikusan, és az egész család opel párti, én az opelt választanám.
2013. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az opelre voksolnék, de inkább egy kisebb motorral. A franciák nagyon kényelmesek, de ugyan ennyire kényesek is. Iszonyatosan drágák hozzá az alkatrészek. Ha az előző tulaj nem törődött vele és előjön valami kínja, akkor nagyon csúnyán szívhatsz vele, amíg helyre hozod.
2013. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
franciát ne
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!