Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem vezetik már be...

Miért nem vezetik már be végre, örökre hogy egyik nap csak páros rendszámú másik nap csak páratlan rendszámú autók közlekedjenek?

Figyelt kérdés
Be kéne már ezt örökre vezetni környezetvédelmi szempontból, meg a baleset megelőzések végett is!
2013. jún. 29. 17:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%
Jót nevettem a kérdésen mert nekem két autóm is van és akkor egyik nap ezzel a másiknap azzal járnék. De ezzel a dologgal nem csak én vagyok így...
2013. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A kérdés - szerintem - hülyeség!

Ha mindenáron a környezetvédelemre hivatkoznának, akkor Tallin példáját kéne követni: az egész tömegközlekedés - az év eleje óta - teljesen INGYENES!

Igaz, ott nem lopják szét, nem talicskázzák ki a pénzek garmadát a közlekedési vállalatból!

A gépkocsi-forgalom a felére apadt, a levegő tisztább lett, egy csomó pénztáros, ellenőr és ezek osztályai megszűntek (ez is sok pénzt jelent), a balesetek csökkentek stb.

Ha csak száz Ft lenne egy-egy jegy, akkor Pesten kb- 40%-kal csökkenne az autós forgalom. Ha ingyenes lenne, akkor megfeleződne, csak az állam zsebén élősködő és tankoló elvtársak járnának kocsival - meg akinek az ingyenesség dacára fontos hogy autóval menjen valahova.

2013. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!