Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezettél már ittasan, részegen?

Vezettél már ittasan, részegen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:26
1 2 3
 21/27 bary79 ***** válasza:

Igen. De nem ajánlott.

A legelső alkalomkor 1 sört ittam, rá 3 órára elindultam, és ki is vett a rendőr, rutin igazoltatás, 2 hónap eltiltás 30000 Ft.

Ha bajt csinálsz, akkor kegyetlenül megb@@@@ák a szádat!

NEM ÉRI MEG!

2010. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Egyszer vezettem alkohol hatása alatt. A faluban mentem kb 1 kilométert éjjel 2 után. Szerencsére nem történt baj, nem is találkoztam senkivel. Nem vagyok büszke magamra de sokat tanultam az esetből. Soha senkinek nem ajánlom, hogy megpróbálja.
2010. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos, mint a többiek 1-2 km-t max.

Hivatásosként nem éri meg, meg egyébként sem!

2010. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Hát, vigyázztok! Apám már vezetett, és el is kapták, (asszem egy évre) fel is fügesztették a jogsiát!
2010. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én voltam fiam.
2010. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor:D:D volt, hogy a motor robotpilótája vitt haza:D 16/f
2010. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én max olyan alkoholmennyiség után merek vezetni, amitől még abszolút semmit nem érzek (templomból haza fele menet úrvacsora után, vagy egy konyakos bonbon után), de amúgy ezekre sem vagyok túlzottan büszke. Inkább nem ülök volán mögé, ha kilátásba kerül az ivászat. :)
jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!