Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezettél már ittasan, részegen?

Vezettél már ittasan, részegen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem, és ha rajtam múlik, nem is fogok soha! Ezt a KRESZ-rendelkezést veszem talán a legeslegszigorúbban.
2009. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
96%
Én nem, de a párom igen! Majdnem beültem mellé, de fentről vigyáztak rám! Meg is lett a baj, azóta nem találkozhatok vele...
2009. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyan előfordult már hogy előzőnap ittam, reggel muszály volt menni és mittudomén hogy a szonda mutatott volna e.
2009. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Inkább taxiba ülök, mégha drága is. El sem indulok autóval, ha van rá esély hogy inni fodok.
2009. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem, soha. Más szabályokat szegtem már meg, de ezt nem. Mivel egyébként sem nagyon vagyok nagy italozó, nem esik nehezemre, csak vendégségben nem értik meg néha, hogy én miért veszem ezt komolyan? (Az előfordul, hogy iszok valami könnyűt a vendégség elején, ha tudom, hogy egész nap ott leszek. Szintén előfordul, hogy lefekvés előtt iszom egy kis bort. De mindkét esetben megvan az a kb. 8 óra, ami alatt tízszer is felszívódik és kiürül ennyi a szervezetemből.)
2009. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem és nem is fogok.
2009. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egy párszor szoktam de csak rövid úton mentem.Amúgy soha és nem is fogok!Úgy volt már hogy előző nap jól berúgtam és úgy vezettem másnap de akkor már nem voltam részeg!!!
2009. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Egyetlenegyszer, amikor kilyukadt a kerekem és leállítottam a kocsit az utcánkban, 6 háznyira a miénktől, a barátnőmék házánál. Bementem, és úgy volt, hogy majd gyalog hazamegyek, ezért megkínáltak alkoholos itallal. Mivel buli volt náluk, kicsit többet is ittam, és spicces lettem (nem részeg). Aztán szólt a párom, hogy az egyik haverja most pár percre át tud jönni hozzánk, kicserélik a kereket (a havernak volt két egyforma eladó), álljak be a garázsba, mire odaérnek. így történt. De ezen a 20 méteren kívül soha, és nem is akarok.
2009. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is a büntetéstől tartok, hanem hogy esetleg ártatlan, vétlen emberek halálát okozom a felelőtlenségemmel. Olyan piciből is meg van a baj. Az egyik barátom egy sört ivott mielőtt hazament, egy kerékpáros kicsellent elé, elütötte, és persze, hogy ő volt a hibás, mert ivott. Na többek között ezért sem ülök kocsiba, ha ittam.
2009. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Aznaposan igen. Buli után kis alvás, másnap hajnalban haveromat kellett kivinni buszállomásra, még elég kába voltam, ezért először a barátnőjét ültettem oda hogy vezessen, ő rendben volt, csak miután 3-szor lefulladt inkább visszavettem a helyet. De nagy szerencsém volt, meg öreg autó magát elvezeti, és megfogadtam soha többet.
2009. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!