Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezettél már ittasan, részegen?

Vezettél már ittasan, részegen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Előfordult már.de akkor sem akartam vezetni csak apám rámerőszakolta.
2009. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Olyan volt, hogy leraktam a kocsit, elmentünk bulizni ittam, kb 9-10 kor aztán hajnalban 4 kor beültem a kocsiba és max 2km mentem hazáig vele. De egyébként soha, inkább nem iszom!
2009. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én spiccesen vezettem már(kb 1km) nem is egyszer de életem leg meg gondolatlanabb dolga volt visszanézve:)de szerencsére nem volt baj!Többet nem áll szándékomban!mostmár mindig oda adom a forgalmit meg a kulcsot valamelyik ismerősömnek akivel éppen vagyunk és esetleg itókázásra kerül a sor..!nem ajánlom senkinek nem éri meg!inkább aludjatok kocsiba,menjetek haza taxival,bármi csak ne üljetek volán mögé 1 az ugrik a jogsi 2. ha bármi történik egy életre tönkre teheted magad!

Széles utat,olcsó benzint!:)

2010. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én életem első körét este semmi forgalomban részegen vezettem kb 500 méter egy kör az utca körül és azóta soha se.

Nem is a büntető pontok miat hanem magam miatt mert tudom ,hogy olyankor bárkit elüthetek nem látok bátrabb vagyok sokkal és a reflexek baromi lassúak.

2010. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem vezettem és nem is fogok.Szerintem aki ital vagy drog hatása alatt vezet az felér egy gyilkossági kisérlettel.Hajrá zéro tolerancia !!!!
2010. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem, és aki ezt teszi, a legnagyobb vétket követi el. Ha valami baj történik, egész életében nem tud elszámolni a lelkiismeretével, ezt mondjuk meg is érdemli, de mellette családot, családokat tehet tönkre. És nincs bocsánat.
2010. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
így van, nem is az a baj, hogy szabályt hág át az ember, hanem hohy másnak árthat vele. de egyszer egy forgalom elől elzárt területen olyan mattrészegen, hogy állni nem tudtam vezettem kb 50 métert. na, tudom miért nem lehet így vezetni:)
2010. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen. El is vették a jogsimat 14 hónapra. Utána pedig 3 napig utánképzésre jártam, hogy visszaadják.
2010. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
HÁHÜLYEVAGYTE?
2010. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
tuti
2010. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!