Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy tudnám elvetetni a...

Hogy tudnám elvetetni a nővérem jogsiját?

Figyelt kérdés

Harmadszor töri össze a kocsinkat egy év alatt, anyáék mégis védik, hogy majd megtanul, meg más volt a hibás stb.

Nekem öt éve nem volt egy karcolásos balesetem, mégis rimánkodnom kell a kocsiért emiatt a balfék miatt.


2009. aug. 4. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Jó lenne nem bevárni, amíg komolyabb balesetet nem okoz! Rá kellene venni a gyakorlásra. Ezt persze ne élesben, forgalomban tegye, hanem rutinpályán. A KRESZT is át kellene néznie. Elvetetni a jogsiját ne tudod, de amennyiben nagyobb bajt okoz, könnyen elveszítheti. Ezért kellene vele elbeszélgetni.
2009. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%

esetleg, mond meg a szüleidnek, hogy ha a nővéred így folytatja, akkor "komoly" balesete is lehet. és nem hiszem, hogy kórházba akartok járni...(komolyan írom).


nem mindenkinek való a vezetés...

2009. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

sztem küld el egy vezetéstechnikai tréningre ahol profi oktatók mutatják be hogyan is kell helyesen vezetni stb.

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerű!


Először is ha tudod hogy hova akar éppen menni pl vásárolni bevközpontba vagy ilyesmi etess vele vmilyen alkoholos bonbont de ne csak 2-3 szemet...


Aztán ha elindul azonnal hívd fel a körzeti rendört hogy ezen és ezen az útvonalon vagy bevásárló központban

Ittas vezető veszélyezteti a forgalmat, és mond be a rendszámot és az autó kinézetét...


Ha szerencséd van lelövik az útról kap egy szondát, aztán zéró tolerancia miatt pápá jogsi...


Ha egyszerübben akarod megoldani akkor akkor kell egy rendőr ismerős...

2009. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!