Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan húzzátok be a kéziféket...

Hogyan húzzátok be a kéziféket? Gyorsan vagy lassan és hány kattanásig?

Figyelt kérdés

Tanulok vezetni és az oktatóm úgy tanítja hogy LASSAN húzzam fel és számoljam egy.........kettő .........három ........ négy. Ha csak gyorsan felhúzom, felrántom, szerinte nem jó. Akiket ismerek, mind gyorsan felrántják és kész. Ha emelkedőn kell megállnom majd, akkor biztos nem fogom számolgatva lassan számolva behúzni, hanem csak felhúzom gyorsan.

De mi lesz a vizsgán? A vizsgabiztos mit fog szólni hozzá, hogy a kötelező parkolás végeztével lassan húzom be a kéziféket?



2012. febr. 12. 18:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. Attól tartottam, hogy az a rossz, ha majd a vizsgán lassan húzom fel a kéziféket, de most már értem, miért lassan tanítja az oktatóm. Kár, hogy ő ezt nem mondta el, hogy miért kell lassan felhúzni. DE most már értem :)))))))))

Nagyon köszönöm.

2012. febr. 13. 19:30
 12/12 anonim ***** válasza:

"A KRESZ-ben semmi ilyesmi nincs meghatározva!"


Az autó műszaki állapotának jellemzésekor illetve a 6/1990-es KöHÉM rendeletben...

2012. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!