Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Hazafele ment előttem egy KIA 65-70km/h-val. Jól belátható útszakaszon elkezdem előzni és ahogy szokás vissza 3.-ba és nyomni. Igen ám de ő is ezt tette. Az előzést kb 130km/h-val fejeztem be és miután visszatértem a sávomba ő rám tapadt és mindenképpen meg akarta mutatni, hogy ő is tud előzni, de erre nem volt lehetősége, mert közben lekanyarodtam (3-4m követési távolságot hagyott). Az ilyen minek vezet aki nem szereti, ha megelőzik miközben ő tötymörög. Nektek mi a véleményetek az ilyen emberekről? És legyetek szívesek ne azt írjátok, hogy én miért nem hagytam abba az előzést felénél. Köszönöm.
2012. jan. 9. 14:48
1 2 3
 21/22 Descence válasza:

Erről én is tudnék mesélni.

Telefonról írok, holnap kifejtem

2012. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Descence válasza:

Utolsó vagyok.

Igaz, nem teljesen a témába vág, de nekem ezt akkor szokták előadni, amikor megelőzöm robogóval. Én mennék egy normál menettempót (75-80), erre előttem tuti hogy tötymörögni fog egy autós. Azt megelőzöm, és már előzés közben tudni vélem, hogy most felhúzza magát (az autós), hogy mi az, hogy egy kis robogós megelőzte, nosza visszaelőzöm. Én már hozzászoktam.

2012. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!