Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk egy ilyen stadionos koncerten,megvettük nem éppen olcsón a jegyeket,órákkal odamentünk kapunyitás előtt a buli helyszínére,első sorba jutottunk,egyszer csak odajöttek az ingyenjegyesek,és elkezdtek lökdösődni,nyomakodni,végül kinyomtak minket a helyünkről,pedig a fellépőket nem is ismerték,csak azért tülekedtek oda,mert inygen volt a jegy,és kiabálták,hogy dicsekedni akarnak azzal,h első sorból láttak bizonyos hírességeket.
2011. dec. 26. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam Zorán koncerten. Az első sorban csupa ingyenjegyes pedagógus pics@ ült. Arra is restek voltak, hogy tapsoljanak. A tök tudja mi a szarnak veszik el mások elől a helyet, ha nem érdekli őket.
2011. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a viselkedésük hasznos, mert rögtöm el tudom dönteni mennyire unintelligens emberek és véletlen sem pazarolnám rájuk az idömet.
2011. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az egyik ingyenjegyes pasas majdnem elalutt a kordonon,pedig rock koncert volt
2011. dec. 26. 22:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 centis nő vagyok, de le merem fogadni, hogy engem nem túrnának ki onnan, mert ha már lökdösődnek erőteljesen akkor én is odab.aszok és mindjárt van helyem. És ez így megy évek óta :)
2011. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

cseréljünk, te megkapod az én gondjaimat, én meg bevállalom ezt...


amúgy meg irigy vagy

2011. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nekem sem ez a legnagyobb gondom,de légy szíves,ha írsz,akkor ne kötekedő hangnemben
2011. dec. 26. 22:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, ha valaki mindenen nyavalyog, de ezesetben totál igazat adok a kérdezőnek.
2011. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

megmondom öszíntén én már régóta nem járok koncertre mert, nem szeretem a zsúfoltságot, a berugott idióta kötözködös embereket, és hogy öszínte legyek: eléggé csalódtam egy két általam addig nagyon kedvelt, "müvész" teljesítményén úgy élöben....így aztán inkább beszerzem magamnak a zenéket amik tetszenek és itthon, kényelmes környezetben élvezem azokat...

Amúgy nem tudom mit mondjak..ha jegye volt, akkor volt jegye...hogy fizetett-e érte, vagy ajándékba kapta, esetleg az utolsó filléreiböl vette, szerintem irreleváns...bunk.ó emberek meg mindenhol vannak.

2011. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindig ilyesmi történik, ha valami "ingyér" van. Egyes emberek / a magyarok ebben is jeleskednek / ennek érdekében mindent megtesznek, hogy éljenek a remek lehetőséggel, ha kell, az Atyaistenen is keresztülgázolva.

Én egyszer a Dunafelfedés nevű, a Lánchídon tartott "zöld" rendezvényen voltam. A Duna hasznosságára hívta fel a figyelmet. Ennek lényege az volt, hogy zöld színű esernyőket osztogattak az embereknek, majd a szervezők utasítására a hídon több alkalommal is, egyszerre ki kellett nyitni az ernyőket. Majd, a végén haza lehetett vinni.

Az elején, az osztogatásnál a tülekedésben naná, hogy voltak olyanok, köztük egy vénasszony, akik kitépték a szervezők kezéből az ernyőt, majd vágtattak vele haza. Potyáztak. Mi legalább végigcsináltuk a mókát, jól szórakoztunk. Az ernyő különben nekem és a barátnőmnek is megvan, a mai napig.

Meg volt nyugdíjasoknak ingyen libaosztás, még a 90-es években, ahol szinte tömegharc alakult ki, szegény állatokat cibálták, mint az éhes ragadozók, mert élő állapotban osztogatták az "élelmet".

2011. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az elöbbi hozzászólónak szeretnék valamit mondani: nem kell rögtön a magyarokat fikázni, meg rögtön ezt az általános buta és idióta "önostorozást" elkezdeni...elmondanám hogy, Európa nyugatibb részén is vannak ám bunkó, pofátlan és tolakodó emberek, söt egyáltalán nem kevesebb mint kishazánkban, ezt sajnos tapasztalatból mondom...

Nyugatibb országokba még csak nem is ingyért van a cucc, de ha már leárazás vagy kiárusítás van, van aki szó szerint ott alszik az üzlet elött csak hogy pár euróval olcsóbban megkapja, és a legszebb a dologban hogy sokszor olyanok akiknek egyébként van mit a tejbe aprítani...


Szóval már vége lehetne ennek a nagy "nyugaton minden szebb, és mindenki kultúráltabb..nyugaton van az éden kert" féle népbutításnak...a nyugatiak semmiben sem különböznek tölünk magyaroktól...ja de igen: talán annyiban hogy mi magyarok még nem vagyunk annyira bekébzeltek és egymástól annyira elhidegülve mint eggyes nyugati országokban az emberek...nekem legalábbis ez a tapasztalatom kb.10év után.

2011. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!