Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk egy ilyen stadionos koncerten,megvettük nem éppen olcsón a jegyeket,órákkal odamentünk kapunyitás előtt a buli helyszínére,első sorba jutottunk,egyszer csak odajöttek az ingyenjegyesek,és elkezdtek lökdösődni,nyomakodni,végül kinyomtak minket a helyünkről,pedig a fellépőket nem is ismerték,csak azért tülekedtek oda,mert inygen volt a jegy,és kiabálták,hogy dicsekedni akarnak azzal,h első sorból láttak bizonyos hírességeket.
2011. dec. 26. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
beképzlet...sorry elgépeltem
2011. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

22:50 nekem is van tapasztalatom, itthon alig kapok termékmintát, mert olyanok is kérnek, akik a büdös életben nem fogják használni, kint olyat is kaptam, amit nem is kértem, mert jutott


kicsit jobban megbecsülik az emberek az ingyen dolgokat más országban...és más országban nem irigyek az emberek, mert nekik nem ingyen jutott valami, a másiknak meg nem


igazad van részben, nem csak magyar tulajdonság, de elég hangsúlyozott + a magyarok kárörvendése és dögöljön meg a másik tehene is szemlélete is a hócipőmön jön ki

2011. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

68% -os válaszoló: sajnos, itt, Magyarországon is eléggé el vannak hidegülve egymástól az emberek, ha segíteni kell, inkább elfordítják a fejüket, pl. tömegközlekedésen. Lehet, hogy neked rosszak a tapasztalataid a "nyugati" népekkel kapcsolatban, meg elhisszük, hogy ott is vannak bunkók, hiszen emberből vannak, de azért olyasmit, mint például összetartás, tolerancia át lehetne tőlük venni.

A magyarok pedig sokszor valóban nagyon élelmesek, ha ingyen van valami és sajnos hajlamosabbak az irigységre.

Minden népnek van jó és rossz tulajdonságai.

2011. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hali megint én a 38%-os hihi..

Szóval nekem az a tapasztalatom hogy, nyugaton nulla tolerancia van, föleg ha nem odavalósi vagy.Az összetartásukról meg annyit, hogy ha valakit gyülölni kell akkor nagyon összetudnak tartani ez tény, de amúgy kint is marha írigyek az emberek a másikra...kint sportot üznek abból hogy, pl. a szomszédok egymást minden apróságért feljelentkegtik...tudom hogy nálunk is vannak ilyen emberek, de kint az ilyen az normális.

Pl. egy ismerösöm Svájcban lakik amikor meglátogattam akkor olyanokkal szembesültem hogy, pl. elöírják hogy hogyan álljon a kukád a ház elött, hány óráig mehetsz zuhanyozni - merthogy a csöpögö víz zavarhatja a másikat- és hasonló dolgok..


De a legjobb példa amikor nyaralni voltunk a párommal: szállodában ingyenes büfé, és tényleg friss, és nagyon jó változatos kaják voltak...Erre tipikusan az egyik nyugati országból való túrista -szándékosan nem írom a nációt mert nem ez a téma- éppen arról panaszkodik a szomszéd asztalnál - mivel nem voltak távol éppen hallottunk minden szót- hogy milyen szar a kaja, és ilyen meg olyan a minösége és fúj.....de azért írdd és mondd felállt és még három púpozott tányérral hozott és mind megette, mint aki még életében nem látott ételt....nah szerintem mondjuk ez is rém bunkó dolog...Úgy ahogy reggel hatkor csak azért felkellni hogy a szálloda medencéjénél lévö nyugágyakat vagy meg hat másik embernek foglalja és leteregeti a törölközöjével az összes nyugágyat, aztán visszamegy aludni, és ha valaki közben leveszi a törölközöt és odafekszik, akkor bizony a harmadik világháború veszi kezdetét...én mondjuk úgy gondolom, hogy az a nyugágy foglalt amin fekszenek.A másik órákig ne használja, csak mert "öfelsége" reggel hatkor már fut és teregeti le a törölközöjével?..nah szóval nagyon sok hasonló élményem volt, ami megerösített abban hogy bizony, bunkóságban nem marad el a nyugat sem.

2011. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó késö van..megint sikerült elgépelni:68% akart lenni:))
2011. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68-as: messziről jött ember azt mesél, amit akar. Hihi!:-)
2011. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

NEM szabad ingyenes koncerteket csinálni, de még csak ingyen jegyeket sem osztani, mert a magyar ember (ha csak nem nagy rajongója az adott előadónak) csak áll/üll, se nem tapsol, se nem énekel. A Republic nagyon jól megírta: "10 ember tapsol, a többi nézi"


Persze ezekről azok az előadók is tehetnek, akik képesek elmenni pl. falunapokra, meg bevásárló kp.-ok napjaira elmenni haknizni bagóért. Egyszerűen már nincs értéke a legtöbb "sztárnak".


Jó, nyílván, sokan rá is vannak szorulva a haknis gázsira, mert amióta bármit le lehet tölteni internetről, az embrek nem nagyon vesznek eredeti albumokat.


Ördögi kör.

2011. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!