Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Hazafele ment előttem egy KIA 65-70km/h-val. Jól belátható útszakaszon elkezdem előzni és ahogy szokás vissza 3.-ba és nyomni. Igen ám de ő is ezt tette. Az előzést kb 130km/h-val fejeztem be és miután visszatértem a sávomba ő rám tapadt és mindenképpen meg akarta mutatni, hogy ő is tud előzni, de erre nem volt lehetősége, mert közben lekanyarodtam (3-4m követési távolságot hagyott). Az ilyen minek vezet aki nem szereti, ha megelőzik miközben ő tötymörög. Nektek mi a véleményetek az ilyen emberekről? És legyetek szívesek ne azt írjátok, hogy én miért nem hagytam abba az előzést felénél. Köszönöm.
2012. jan. 9. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én az ilyen hülyén nem izgatom magamat, megelőzöm aztán ha tud vagy akar előzzön vissza. Ezért nem megyek sem lassabban sem gyorsabban.
2012. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon izgatom magam csak kíváncsi voltam a véleményekre:-D
2012. jan. 9. 14:52
 3/22 anonim válasza:
100%

Én is sokat vezetek városon kívül és rengeteg ilyen gyökér van. Volt olyan, hogy egy srác mondta nagy büszkén, hogy ő ha szembe előznek és látja hogy nem fér be akkor is még behúzodik a felezőhöz, mondván miért nem előzött hamarabb vagy gyorsabban. Aztán közölték vele, hogy ha összeakad az autótok te is megdöglesz barom.

Onnantól nem csinálta. Lehet ennek a sok h*gyanyúnak el kellene magyarázni.

Próbáld meg rajta nem felhúzni magad az ilyen meg szomorodjon bilire...

2012. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek:D Egy baj van ezzel a magyarázós témával, hogy süket néma az ürge ezt onnan tudom, hogy egy településen lakunk.
2012. jan. 9. 15:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Velem is többször fordult már elő ilyen. Egyszer egy csóka csak mert látta hogy egy fiatal nő akarja őt megelőzni egy régebbi autóval (ami nem éppen nulla köbcentis matchbox). Csak arra nem gondolt, hogy nő létemre tudok vezetni és az én régi autómból többet kihozok 2-be, mint ő az övéből. Tudod nap mint nap hány ilyennel találkozok? Ne foglalkozz vele és kész! Ennyit ér az egész ember.
2012. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Én is bírom az ilyeneket, főleg ha sötét bőrűek és valami összetákolt kockaladával mennek 60-al aztán megelőzöm utána meg jönnek 110-el mögöttem, de a tákolmány nem bírja sokáig a tempót, én ilyenkor direkt nem hagyom magam visszaelőzni.
2012. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Gondolhatod nekem is megvan a (rossz) véleményem róluk.

Ilyen már velem is történt, legutóljára én megmertem előzni egy kamionost Tico-val és hát ez nem tetszett neki, ezt abból gondolom, hogy dudált,villogott, mutogatott mert, hogy hogymerem én őt megelőzni olyan kis autóval. Csak szegény kamionos nem tudhatta, hogy több mint 30 éve vezetek és nem hagyom magam. A fejem rámerném tenni, hogy nincs több öt éve hogy vezetett, na ennyit erről.

2012. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
Legközelebb vegyél erősebb kocsit és előzd meg 3 mp alatt. Utána menjél 270 el és nem lesz a fenekedben.
2012. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

csak lakott területen alapból 50 a sebességhatár.azt nem tudom h bent volt vagy kint de előzésnél se engedett a sebességtúllépés.

az is irritáló h szépen mész az 50es tempóddal mert a találkoztál 1-2 sünnel már odaúton és 5 perc alatt nem nagyon állnak odébb,de már a lökhárítódat tolja a mögötted lévő mert ő menni akar.hát menjen a barom de majd szép mosolyt kérek XD

ja és nem utolsó sorban a kérdésre válaszolva az ilyen egy senkiházi köcsög csintalan.majd felcsavarodik 1 fára oszt jóvan.

2012. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen az elfelejtettem leírni,hogy lakott területen kívül volt és 90km/h a korlátozás.
2012. jan. 9. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!