Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te is "szereted", ha az úton...

Te is "szereted", ha az úton 95-nél hátulról "tolnak"?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint az autósok kb. 20%-a annyira nem tartja be a követési távolságot, hogy az úton kilométereken keresztül szabályosan rátapad az előtte közlekedőre, és 1-2 méterrel mögötte pofátlankodik. Nem arról az esetről van szó, amikor egy autó csigasebességgel bosszantja a többi közlekedőt, és mindenki ki akarja kerülni, hanem arról, amikor én is a megengedett maximális sebességgel, vagy azt pár km/h-val meghaladva haladok. Persze, ha satufékeznék, és belém jönne a marhája, még neki állna feljebb. Pedig nagyon szívesen megtenném...


Mit lehetne tenni az ilyen bunkók ellen?


2011. nov. 23. 19:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Utolsó én is passatos vagyok , sajnos én is tapasztaltam hogy pár kis autót vezető ember meg akarja mutatni hogy a kocsija (1.3-as suzuki vagy a te esetedben yaris) tud gyorsan menni , mikor nem tud az nem autópályás közlekedésre való csak nem bírják felfogni , nem képesek belátni az autóik korlátait míg egy 170 lovas passat tud menni 140-el minden erőlködés nélkül egy 3 hengeres yaris meg majdnem szétesik 140-él és úgy bőg mintha maximumra állítanál egy porszívót.
2011. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
Kedves utolsó. Igazad van, az én helyzetem annyiban más, hogy a passat az páromé, sokszor oda adja nekem, na olyankor én is utálom amikor rám másznak, egyébként meg nekem van egy peugeot 107 esem. na azzal tudom hol a helyem a közlekedési láncban!! :) Nem vagánykodom, nem nyomom neki, elengedem a nagy autókat! :) Tehát én mind 2 típusba tartozom, átérzem egyiket és másikat is:)
2011. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Nekem az első autóm egy IV-es Golf volt 1.6-os azzal én sem mentem mivel tudtam a korlátait.Tudtam hogy nem bír annyival menni.
2011. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
kedves utolsó...igen én is egyetértek azzal, hogy tudjuk a kocsink korlátait, nincs annál szánalmasabb mint mikor pl. piros lámpánál a kis autós suzukison annyira látszik, hogy most megmutatom mindenkinek, hogy én indulok el előbb!!! Pfuu :)
2011. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
kérdezte a kérező, hoghy mit lehet tenni ez ellen? én jelzésértékűen be szoktam fékezni...próbálok úgy fékezni, hogy ne jöjjön belém, de azért mégis vegye a lapot, hogy nagyon rám jött. Egyébként le akalappal 10 esetből kb.8szor a befékezés után le is maradnak rendesen, veszik a lapot. na az a másik 2 esetben még dudál is és villog, hogy mit képzelek magamról, hogy beelfékezek...de a legtöbb esetben használ a befékezés...
2011. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
59%
Hát sajnos itt elég jellemző ez az irigység , főleg a suzisok azt hiszik hogy akinek nagy autója van az nem dolgozott meg érte.Pedig én ugyanúgy megdolgoztam az eddigi összes autómért mint ő a suzukiért.Csak én elég törtető vagyok és törtettem is rendeset a külföldi állásért meg tettem is érte.
2011. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
igen ezzel egyetértek! Tényleg általánosítanak ezek az autósok, nekik valami miatt csak az jutott és akinek már csak egy picit is jobb, fiatalabb, drágább autója van azt lenézik!
2011. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Én azt mondom minden csak akarat kérdése.Én 16 évesen elhatároztam hogy felépítek magamnak egy életet , anyagi helyzetet és meg is tettem.És tettem is érte hogy elérjem azt amit akarok és nem a szüleim segítettek.
2011. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
Kedves utolsó. És még hány ilyen ember van...csak a korlátoltabbja nem látja ezt be, és rögtön támad, hogy vagy apuci kicsi gyereke lehetsz, elkényeztetett lehetsz, vagy lopsz, csalsz, adót csalsz stb hogy ilyen autód van...Teljesen más! Én tettem fel kérédst már a Családi témakörben is...na ami még ott megy az kritikán aluli:) Azt a sok megkeseredett embert:( nem is a kérdésre válaszolnak, sőt van hogy még azt sem tudják, hogy én nő vagyok, mert nem derül ki a kérdésemből, de én már gondolhatod hogy a fiatal szerető lehetek csakis akiért el lett hagyva a család!! :)) húú de kiborítanak az ilyen emberek!! nyilván magukból indulnak ki:)
2011. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Az eszükbe sem jut hogy valaki esetleg külföldön dolgozik és annyit keres mint itthon 1 vállalkozó.Elég korlátoltak igen.Engem a szüleim mindig úgy neveltek hogy legyek olyan mint az általad említett emberek.Nem kevés irigyem van a környéken pedig ez nem egy szegény környék.
2011. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!