Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te is "szereted", ha az úton...

Te is "szereted", ha az úton 95-nél hátulról "tolnak"?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint az autósok kb. 20%-a annyira nem tartja be a követési távolságot, hogy az úton kilométereken keresztül szabályosan rátapad az előtte közlekedőre, és 1-2 méterrel mögötte pofátlankodik. Nem arról az esetről van szó, amikor egy autó csigasebességgel bosszantja a többi közlekedőt, és mindenki ki akarja kerülni, hanem arról, amikor én is a megengedett maximális sebességgel, vagy azt pár km/h-val meghaladva haladok. Persze, ha satufékeznék, és belém jönne a marhája, még neki állna feljebb. Pedig nagyon szívesen megtenném...


Mit lehetne tenni az ilyen bunkók ellen?


2011. nov. 23. 19:31
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Nos azért a kamionosok is szokták sz0patni a népet. Egyszer engem is szivatott egy, bár lehet hogy csak egy bamba majmot fogtam ki. Molyolt 60nal miután a szembejövők elmentek gondoltam megelőzöm, de az bemászott középre. Nem fértem el mellette. Némi villogás, duda semmi. Jöttek szembe, visszahúzódott, majd középre ment ismét. Ezt sokáig játszotta. Már legalább 6 autót tartott így fel, mikoris kicsit szélesedett az út, és befértünk, akkor kapcsolhatott mert visszament a sávjába. 6ból kb 5 autós dudált ennek a faxnak mikor előzte. Ilyen is van, de nagyon ritka.
2011. nov. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

A 17-es vagyok


HAHÓ CSAK

2011. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

A 17-es vagyok


HAHÓ CSAK BETARTOTTAM A SZABÁLYOKAT.

2011. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
50%

Magyarországon elég idiótán van megcsinálva a Kresz szabályzat az tény.30 lakott területen?!90 főúton?!Nevetséges az egész!Főúton 120 kellene a maximális sebességnek ,úgysem megy senki sem 90-el ott.Autópályára meg korlátlan kellene mint Németországban.


Utolsó válaszoló te akkor is szándékosan akadályoztad a mögötted haladó teherszállító járművet ami bunkóság és kib_szás.Majd ha holnapután nem lenne kenyér a boltban és mehetnél 40 km-el messzebb biztos nem így gondolkodnál.

2011. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Velem egyszer addig játszotta ezt az illető, hogy megálltam előtte, majd kiszálltam, és a letekert ablakán keresztül orrbavágtam, majd elegánsan tovább mentem a megszokott tempómmal. Valamiért nem jött utánam, de nem tudom, hogy miért nem. (Megjegyzem, hogy ezerszer lett volna alkalma addig, hogy megelőzzön, de ő "nevelni" akart, villogott, dudált.) Mentségére szolgáljon, hogy akkor kispolszkim volt, és nem látott bele.
2011. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

08:56-nak!


Igen, vannak érdekes szabályok a kreszben, de egy szr úton, ami tele van kátyúval, hogy a pics*ba mennyek 120-al???

Én krvára nem akarom a kocsim tönkretenni!

2011. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy az ország melyik részén laksz de itt nyugat-Magyarországon a fő utak többségén lehetne menni 120-al is sőt még többel is szoktak.Persze télen amikor az útviszonyok nem megfelelőek akkor még 90-el sem szabadna menni de amikor tud az ember és a környezeti és útviszonyok engedik miért ne mehetne gyorsan?
2011. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

06:58:

Persze, te csak betartottad, de miért kell önkéntes rendőrt játszani? Elengedted volna, hogy menjen a dolgára, te meg utána ugyanúgy betarthattad volna a szabályokat. De egyszerűbb volt sz0patni ....

2011. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Azért mókásak ezek a válaszok: Sok válaszoló azért izélgeti a másikat, mert nem akar szabálytalankodni.


Magyarország, szeretlek!

2011. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
Nekem most legutóbb volt, kecskemétről jöttem haza autópályán tesómmal. én vezettem egy Passatot. tempomatot beállítottam 140-re. a marha régi yarisos külföldi rrendszámmal mögöttem rátapadt, nyilván többel akart menni mint 140. :) Ezt mégis hogy gondolta? látszott az autón majdnem szétesett már:( De csak nyomta neki... Látta hogy nem húzodik ki, erre elkezdett levillogni!!?? Olyan ideges lettem, pedig én lány létemre nem szoktam idegeskedni, de már tesóm is ki volt, hogy mit akar már a másik! szégyen vagy nem szégyen, én belefékeztem, hogy vegye a lapot!! 25/L
2011. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!