Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek tanult valamit az...

Szerintetek tanult valamit az esetből a villogós jóember?

Figyelt kérdés

Kora reggel, német autópálya. Külső-középső sáv tele kamionnal, siettem melóba ezért nyomtam neki a belső sávban de több autó volt előttem ezért nem idegeskedtem mert normálisan haladtak


Beért mögém egy bohóc, két másodpercet sem képes várni és még csak nem is villant hanem 5 másodpercig felnyomja a reflektort

Jó látási viszonyok voltak tehát látta, hogy előttem és mellettem autó, nem tudom elengedni


De miután elhagytuk a kamionokat és volt hely bementem középre és elengedtem, de azzal a lendülettel mivel mögötte üres volt be is álltam mögé, én vártam pár másodpercet (de mivel konkrétan csak helyet cseréltünk mert előttünk nem ment a sor) én is felnyomtam neki a reflektort, de 10 másodpercre

Ez már nem tetszett a patkánynak mert nyomott egy büntetőféket. Utána kapott még egy kis szeretetet a frissen cserélt izzómból, had érezze milyen amikor a hóhért akasztják, de aztán elengedtem, ennél többet nem ért a dolog, hogy ott emberkedjünk egymással


Szerintetek a patkány tanult valamit az esetből vagy továbbra is nyomja a reflektort az olyan autósnak, aki teljesen vétkes amiatt mert nem halad a sor?


Egyébként nem vagyok az út királya, ha valaki villant simán elengedem ha arról van szó, de ez az indokolatlan több másodperces reflektor nagyon felnyomta a vérnyomásomat



okt. 22. 14:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanult volna belőle, ha a büntetőnél bele hajtasz vagy ha egy viperát szét kúrtál volna a térdén. De akkor te sem lennél jobb. Viszont így a villogós ember csak még vérszomjasabb lett. De hát ha egyszer emberére akad.....
okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#20 Ilyenkor mindig le szoktam írni, hogy ez baromira nem magyar probléma, hanem egyszerűen ilyenek az emberek, ha nincsenek szabályozva és büntetve. Ez a kérdés pont jó példa rá, ugyanis az eset Németországban történt.
okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Morzsi007 ***** válasza:
Dehogy tanult, ezek nem változnak. 😬
okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!