Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek tanult valamit az...

Szerintetek tanult valamit az esetből a villogós jóember?

Figyelt kérdés

Kora reggel, német autópálya. Külső-középső sáv tele kamionnal, siettem melóba ezért nyomtam neki a belső sávban de több autó volt előttem ezért nem idegeskedtem mert normálisan haladtak


Beért mögém egy bohóc, két másodpercet sem képes várni és még csak nem is villant hanem 5 másodpercig felnyomja a reflektort

Jó látási viszonyok voltak tehát látta, hogy előttem és mellettem autó, nem tudom elengedni


De miután elhagytuk a kamionokat és volt hely bementem középre és elengedtem, de azzal a lendülettel mivel mögötte üres volt be is álltam mögé, én vártam pár másodpercet (de mivel konkrétan csak helyet cseréltünk mert előttünk nem ment a sor) én is felnyomtam neki a reflektort, de 10 másodpercre

Ez már nem tetszett a patkánynak mert nyomott egy büntetőféket. Utána kapott még egy kis szeretetet a frissen cserélt izzómból, had érezze milyen amikor a hóhért akasztják, de aztán elengedtem, ennél többet nem ért a dolog, hogy ott emberkedjünk egymással


Szerintetek a patkány tanult valamit az esetből vagy továbbra is nyomja a reflektort az olyan autósnak, aki teljesen vétkes amiatt mert nem halad a sor?


Egyébként nem vagyok az út királya, ha valaki villant simán elengedem ha arról van szó, de ez az indokolatlan több másodperces reflektor nagyon felnyomta a vérnyomásomat



okt. 22. 14:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez itt Magyarország, itt nincs német autópálya.
okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#12

A föld meg lapos és magyarországon kívül nincs élet.

okt. 22. 15:42
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Több "értelme" lett volna megállni, kiszállni és "megbeszélni" a vélt vagy valós sérelmeket, mint élőben eljátszani a need for speed hot pursuit 2 intro-ját.
okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Úgy érzem, hogy az internetet is le kellene adnod...
okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A kérdező igazán magas értelmi színvonalat képvisel :D
okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Két hülye találkozott.
okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem csináltam már ilyet hasonló helyzetben, de akkor is fél óra múlva már nem is emlékeztem rá.


Ha te még órákkal később is ezen kattogsz, meg önigazolást keresel, hogy elég jól megleckéztetted-e a "patkányt", az kissé beteges.

okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#17 És akkor képzeld el, hogy az esetet követő egy órában vajon mennyire figyelmesen közlekedett, ha később online is ennyire puffog.
okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Hintalow ***** válasza:
55%
Hát ebben a sztoriban nem is tudom melyik fèlnek kemènyebb a kis hatcentis petyhüdt szafaládèja 😂
okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre válaszolva: mivel igencsak nagy az önérzete az egyednek, így nem. Ez egy általános jelenség ma Mo.-n: mindig a másik a hibás.

Tehát nem tanult tutira.

okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!