Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek tanult valamit az...

Szerintetek tanult valamit az esetből a villogós jóember?

Figyelt kérdés

Kora reggel, német autópálya. Külső-középső sáv tele kamionnal, siettem melóba ezért nyomtam neki a belső sávban de több autó volt előttem ezért nem idegeskedtem mert normálisan haladtak


Beért mögém egy bohóc, két másodpercet sem képes várni és még csak nem is villant hanem 5 másodpercig felnyomja a reflektort

Jó látási viszonyok voltak tehát látta, hogy előttem és mellettem autó, nem tudom elengedni


De miután elhagytuk a kamionokat és volt hely bementem középre és elengedtem, de azzal a lendülettel mivel mögötte üres volt be is álltam mögé, én vártam pár másodpercet (de mivel konkrétan csak helyet cseréltünk mert előttünk nem ment a sor) én is felnyomtam neki a reflektort, de 10 másodpercre

Ez már nem tetszett a patkánynak mert nyomott egy büntetőféket. Utána kapott még egy kis szeretetet a frissen cserélt izzómból, had érezze milyen amikor a hóhért akasztják, de aztán elengedtem, ennél többet nem ért a dolog, hogy ott emberkedjünk egymással


Szerintetek a patkány tanult valamit az esetből vagy továbbra is nyomja a reflektort az olyan autósnak, aki teljesen vétkes amiatt mert nem halad a sor?


Egyébként nem vagyok az út királya, ha valaki villant simán elengedem ha arról van szó, de ez az indokolatlan több másodperces reflektor nagyon felnyomta a vérnyomásomat



okt. 22. 14:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Hatalmas revanst vettetek egymáson, így kell ezt csinálni! Azért a jogosítványát mindkét fél leadhatná kezárásképpen.
okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
reggel 5:20-kor nyilván te puszit küldesz a visszapillantón mikor kisüti a szemedet a reflektorral, én viszont úgy láttam átlépett egy határt
okt. 22. 14:29
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges volt "visszaadni", te is kivizsgáltathatnád az idegrendszeredet. És ez a mentegetőzés is felesleges, hogy te amúgy milyen jófej vagy, a villogót elengeded. Én alapból parasztnak tartok minden villogót, de ha normálisan közlekednél, alapból soha nem is villognának rád, mert nem lenne rá szükség.
okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésed alapján te LEGALÁBB annyira bunkó vagy, mint ö volt
okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Patkány patkánynak farkasa.
okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Egyrészt látszik, hogy életedben nem vezettél még járművet, másrészt nem érted amit írtam


Nagyon meglepődnél, hogy milyen türelmetlenek az emberek, pláne akkor ha épp betartod a szabályokat

Próbálj pesten 50-es táblánál 50 alatt menni, kihúznak a kocsidból is báttya :D

okt. 22. 14:55
 7/23 anonim ***** válasza:

Bírom ahogy az egyszerű autós leírja élete nagy viadalát a "patkánnyal" és elhiszi, hogy most aztán ő a király, mert jól megnevelte, jól megtanította, majd elengedte a másik autóst...


Nekem csak azzal van bajom, hogy a többi 99% normális közlekedő azért áll 2-3 órát teljes útzár miatt mert két hülye egymásra talál.

okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 Igazad van kérdező, te most aztán jól megmutattad neki!


Biztosan nagyon sokat tanult abból az illető, hogy ráb_asztad a reflektort!


Büszke vagyok rád, hogy megmutattad, te még a balesetezéstől sem riadsz vissza és ha bele döglesz is megmutatod, hogy ki főnök az utakon!

Igazad van, mi még ÉLETÜNKBEN NEM VEZETTÜNK!

Autót sem láttunk, azt sem tudjuk mi az!


Kemény vagy báttya! Csak így tovább!

okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7

Ez így is van, az ilyen patkányok nem szoktak hozzá, hogy ugyanazt kapják amit ők csinálnak ;)


Egyébként te mint egyszerű kommentelő, kevered a szezont a fazonnal. Amit te mondasz az, amikor a prémiumautós hülyegyerekek lenyomják egymást az útról mert versenypályának nézik az utat, az abszolút veszélyes

Ami viszont itt történt, az annyi, hogy 80-nál egy patkány felnyomta a reflektort és utána neki is felnyomta valaki

Próbálj gondolkodni mielőtt írsz ;)

okt. 22. 15:12
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

"Ez így is van, az ilyen patkányok nem szoktak hozzá, hogy ugyanazt kapják amit ők csinálnak ;)"


Dehogynem. Egy patkány könnyen belefut a maga fajába ;)


"Egyébként te mint egyszerű kommentelő, kevered a szezont a fazonnal. Amit te mondasz az, amikor a prémiumautós hülyegyerekek lenyomják egymást az útról mert versenypályának nézik az utat, az abszolút veszélyes"


Rossz hírem van, te beszélsz félre. Ha te a vélt vagy valós sérelmeidet agresszióval, oktatással kiélve, eldurrant aggyal nekiállsz kakaskodni, az pontosan ugyanúgy veszélyes.


"Ami viszont itt történt, az annyi, hogy 80-nál egy patkány felnyomta a reflektort és utána neki is felnyomta valaki"


Pontosítok: Ami viszont itt történt, az annyi, hogy 80-nál egy patkány felnyomta a reflektort és utána neki is felnyomta a másik.

okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!