Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyenesen haladsz, védett...

Egyenesen haladsz, védett útvonalon, jobbról nem kapsz elsőbbséget és eléd kanyarodnak. Mit teszel (fékezés mellett nyilván)?

Figyelt kérdés

okt. 9. 16:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én nem titkolom, innen a székből simán mennék az üres szembe sávba (igen, ezt kihagytam, hogy szemből senki), mert csak arra tudok alapozni, hogy ha a helyében lennék, satuféket nyomnék, nem kanyarodnék ki tovább. Nyilván az autóban simán választanék más megoldást, ha ott ülök és úgy adja a helyzet (ne adja úgy)
okt. 11. 06:33
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

11

Satuféket nyom, ha éppen még csak indul, tehát lassan halad, és még alig dugta ki a kocsija az orrát, meg annyira közel vagy, hogy megijed.

De ha úgy gondolja, hogy még átfér, ha beletapos, akkor azt fogja csinálni. Sok ilyent átéltem már, mikor ez történt, és nekem a fékezésen kívül jobbra kellett vinni az autót, hogy ne kapjam el az ő autójának hátulját.

Meg természetesen, sok olyan is volt, amikor tényleg a bal sávba kellett átmennem, mert ő pont az én sávomban állt meg, mikor rájött, hogy nem egyedül van az utakon.

okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!