Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért dudált le a buszsofőr,...

Miért dudált le a buszsofőr, miután megálltam a STOP táblánál?

Figyelt kérdés
Tegnap este kerékpárral jöttem haza a munkából és olyan helyen bicikliztem, ahol kerékpáros nyommal van ellátva az út. Egyszer csak STOP tábla következett, ahol elsőbbségadási kötelezettségem van (és ráadásul jöttek is az autók abból az irányból, ahonnan elsőbbséget kellett adnom), erre a mögöttem lévő buszsofőr elkezdett dudálni nekem, meg tellegetett (gondolom azt akarta mondani, hogy mennyél már). De én nem értem, hogy miért baj az, ha megállok 10 másodpercre a STOP táblánál, ahol amúgy is ez a kötelességem és ráadásul jöttek is az autók mindkét irányból. Vagy a sofőr szerint el kellett volna üttetnem magam mert ő nagyon siet? :D
tegnap 08:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#19 Dettó, motoron rendszeresen sikerül véletlenül a dudát egy pillanatra megnyomni, amikor csak az indexet kapcsolnám ki. Ott vannak egymás alatt, ha még kanyarodik a gép, simán mellényűlok.
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!