Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez közúti veszélyeztetésnek...

Ez közúti veszélyeztetésnek számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minap mentem főúton két település között, egy hosszú egyenesben. Az út szélén állt egy autó, szemből viszont jöttek. Úgy mértem fel a helyzetet, hogy simán elférek. Végül el is fértem, ha simán nem is. Nem vagyok tapasztal vezető, és egy új autóban ültem, mivel nem vagyok hozzá szokva, ezért bőven 1 ajtó nyitásnyira kerültem ki. Felelőtlennek érzem magam a történtek miatt, és nem tudom, hogyha esetleg hibás voltam, és van róla felvétel, akkor mire számíthatok. A szembejövő nem hiszem, hogy lassított, kb 30 centire mentünk el egymás mellett.

tegnap 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

A szemből jövőnek is lassítania kellett volna. Oldalt 30 centi, egye fene, ha van esze, a másik is lehúzódott oldalra. Szemből meg nyugi, dudált volna. Vagy szívroham.

Ha nem tudod felmérni a távolságot, gyorsaságot, inkább menj biztosra, állj meg legközelebb.

ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11.

Azt írtam hogy "30 cm két autó között".

Szóval nem elég hogy bunkó módon válaszolsz, még olvasni sem tudsz.

/#4/

ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
AZt miért írod hogy új autó?
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Számomra új az autó, nem az évjáratra gondoltam :)
ma 12:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Te vagy a bunkó
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Hm... Gondoltam becsatlakozom én is a kommentekbe.


Emberek... Nektek jogosítványotok, autótok és szavazati jogotok is van? Sőt, inkább úgy kérdezem, hogy létjogotok van itt a földön? Azta... Jogsit kettévágni, vagy hogy kísértésbe ne essetek, adjátok le a körzeti rendőrkapitányságon vagy kormányablakban, vagy égessétek el. (Monduk nem mintha jogsival menne bármilyen jármű is.) Kocsit bezúzni, vagy pedig odaadni valami értelmesebb úrivezetőnek, aki legalább egy kicsit tisztában van a BTK-val és a KRESZ-el is.


Mindenki nevében mondom, hogy menjetek gyalog, biciklivel, tömegközlekedéssel. Csak mondom, hogy gyalogosan és biciklisen is vonatkoznak rátok a KRESZ szabályai. Elvileg van jogosítványotok, megtanultátok a KRESZ-t és alkalmazzátok is a mindennapokban, így nem fog problémát okozni egy kis testmozgás. Hátha kitisztul a levegőtől a fejetek, és nem a besüppedt autótok, munkahelyetek és otthonotok szagát szagoljátok egész nap.

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!