Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akkora bűn megvárni míg...

Akkora bűn megvárni míg elmegy a busz?

Figyelt kérdés
Ma rám dudáltak, mert nem tudtam azonnal kihajtani egy kereszteződésben, amivel szemben buszmegálló van. 2 busz állt ott. A buszról rengeteg gyalogos szállt le. A kereszteződés mellett balra egy autó állt (kis platós mert ott virágbolt van, rakodás miatt állhat ott), viszont így balra nem sokat láttam a 2 busz, és balra eső álló jármű miatt, de volt is forgalom. Ezért úgy döntöttem megvárom míg elmennek a buszok. Az egyik a hátsó már amugyis irányjelzett, hogy kerülje az előtte levőt. Mindegy, nem éreztem úgy, hogy ki kellene kanyarodnom, és tudtam, hogy a busz 1 percen belül úgyis elmegy. Én nem szeretek így kikanyarodni, hogy azonnal a másik sávba (bal oldaliba) essek úgy, hogy be sem látom rendesen. Szóval a mögöttem levő dudált, pedig összesen 30mp-t kellett várni, neki még annyit sem mert később ért mögém. Most komolyan 10 mp miatt ilyen idegbetegek az emberek? Friss jogsis vagyok, eddig nem volt még ilyen, hosszabb távokon is vezetek, igyekszem gyakorolni, igyekszem nem feltartani senkit, igyekszem előzékeny lenni, segítem a gyorsabbakat, olvasgatok a témákban, képzem magam folyamatosan de annyira elveszi a kedvem egy-egy ilyen eset, és őszintén nehezemre esik elhinni ia, hogy ennyire sok aresszív állat közlekedik. Szívem szerint kiszálltam volna és jól megmondtam volna a magamét. Ti kit tesztek ilyen esetben?
2023. ápr. 19. 14:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Ha 10 másodpercig állsz indokolatlanul, az is akadályozás, igen."


De nem indokolatlanul álltam, hanem mert nem tudtam kihajtani 😌 jó legközelebb majd neki megyek a busznak oszt cső meg hát ki bánja, ha jönnek szemből hátha nem jön senki úgyis kis város.

2023. ápr. 19. 16:43
 12/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő úgy gondolta, hogy indokolatlanul álltál.
2023. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Álló járművet nem lehet előzni, kikerülni lehet.
2023. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 oké tudom
2023. ápr. 19. 19:04
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megtanulod leszarni a dudálást.
2023. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Remélem. Már kicsit nyugodtabb vagyok.
2023. ápr. 19. 19:43
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
#14: tudod a lószart. Ha tudnád nem ácsorognál a megállóban álló buszok mögött teljesen indokolatlanul.
2023. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel, hogy nem mögötte álltam? Loszart meg nyeldd le
2023. ápr. 20. 05:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!