Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan, hogy nagyon...

Volt már olyan, hogy nagyon nehezen tudtál kiparkolni valahonnan?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
#8 Öröm lehet a gyerekednek lenni... Az nem jutott eszedbe, hogy megnézhette volna, hogy te hogy állsz ki onnan? Aztán majd legközelebb ráért volna ő maga is kipróbálni. Így tanult volna a legtöbbet, csak szólok.
2023. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

#11 Pedagógiai érzéked neked sincsen. Legtöbbet akkor tanult volna, ha ott ülök mellette, és mondom neki, mikor mennyire, de akkor ketten nem láttunk volna semmit. Így legalább megmaradt neki az élmény.

Amikor hóban kellett vezetnie, akkor sem vezettem le az út felét, hogy tessék, "érzed, hogy most csúszik", "érzed, hogy most ha nem nyomnám a gázt, fennakadnánk a buckán"... Francokat, üljön be, csinálja, mondom neki, mire figyeljen, de az érzékszerveit nem tudom helyettesíteni.

2023. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyilván volt ilyen. Szálláshely “parkolója” egy bérház udvarán, kegyetlen hosszú keskeny beállóval . Befelé, orral előre még csak ment a dolog, de kifelé bizony megkínlódtam vele, mert nem volt teljesen egyenes a bejáró.
2023. ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kriszpo ***** válasza:
Volt. Miért kérdezed? Rutintalan vagy? Gyakorolj!
2023. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sznfctm válasza:
Eleinte volt többször is, azóta mérlegelem, hogy megéri-e valahova egyáltalán beállni, vagy a lelki nyugalmam fontosabb. ;) Előfordul, hogy inkább tovább megyek és máshova parkolok, ahonnan tuti könnyen ki tudok állni.
2023. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!