Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan, hogy nagyon...

Volt már olyan, hogy nagyon nehezen tudtál kiparkolni valahonnan?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már hogy rám álltak, centizve kellett kiállni minden ilyesmi volt, de végül mindig megoldódott. Az én autómmal könnyű parkolni, tolatni, mert kicsi.
2023. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt már.
2023. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. A legjellemzőbb, hogy szűk mellékutcában betolatok a parkolóhelyre majd egy autós pont előttem áll meg párhuzamosan a padka mellett és többször kell manővereznem, hogy a kocsim orra kiforduláskor ne vigye el az ő oldalát.
2023. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egerben a buszpályaudvar felett van (volt?) egy parkoló, apám mindig próbálta elkerülni. Aztán amikor lett jogosítványom, egyszer odaparkoltam, kiállásnál meg hirtelen megértettem apámat. Ez 20 éve volt, azóta remélem átépítették.
2023. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó annyira sz@r helyen van? Az enyémmel is könnyű manőverezni, de néha vannak necces szituk. Végül még sehol nem maradtam ott 😃
2023. ápr. 4. 14:35
 6/15 anonim ***** válasza:

@5, úgy képzeld el, mintha lenne egy szűk zsákutca, kb. neccesen ha annyira széles, mint amennyire hosszú egy autó. A két oldalán vannak a parkolóhelyek, de nem párhuzamosan, hanem az utcáskával merőlegesen. Első látásra teljesen menedzselhető a dolog, szépen beáll az ember, elégedett, hogy talált egy helyet.

De ha beáll a szemben lévő helyre is egy kocsi, akkor nincs helyed kikanyarodni, ha az utolsó helyeken parkolsz.


Na most rágugliztam, szerencsére átépítették. (Ha érdekel, úgy keresd, hogy Eger, K&H parkoló.) Most néztem is egy darabig, hogy vajon mi volt a gond akkoriban. Régebben sokkal rövidebb volt, összesen 4-4 autó fért el oda, az első 2-2 hely még aránylag okés volt, a hátsó 2-2 volt a szop@tós, mert ugye az utcácska megszűnt utána, nem lehetett tovább hajtani, volt egy nagyon magas padka. Úgyhogy beállni csak előrefelé lehetett, kiállnod az utcácskába értelemszerűen hátrafelémenetben kellett, de nem volt hely az ipszilonra, szóval manőverezgettél 10 centit előre, 10-et hátra, hogy be tudj fordulni.

2023. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. De akkor nem maradtál ott te sem. Milyen jó érzés, amikor egy sz@r szituban végül sikerül kicentizgetned a kocsidat a szűk helyről 🙂
2023. ápr. 4. 16:07
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem volt. Olyan volt, amire azt mondta a gyerekem, hogy majd vezet, ha kiálltam onnan. Megmondtam neki, hogy ilyet nem játszunk, legfeljebb kiállok az útra figyelni, integetni és a fejemet csóválni.
2023. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Saját hibámból sosem. De már többször volt, hogy rámálltak, ezért megírtam kiállni.
2023. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
persze, volt már, rámálltak parasztba, de mindig megoldottam
2023. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!