Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Babettára bicikli sisak?

Babettára bicikli sisak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval a babettámon eddig egy kínai motoros sisakot használtam, de nem lehet takarítani a belsejét, és már sok éves ezért tiszta büdös a belseje. Van egy márkás bicikli sisakom viszont ami szerintem erősebb is a kínai "motorosnál". Szerintetek rendőr belém kötne, ha biciklis sisakkal közlekednék ezentúl a motoros helyett?
2023. febr. 19. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy melyik része nem világos annak, hogy "BICIKLIS", de csak egy részből áll... szóval teljesen ötlettelen vagyok, hogy mégis mi bajod van.
2023. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, belédkötne.

Smkp-n nem megfelelő a biciklis sisak.

2023. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már azért is beleköthet ha a nincs a sisakodban benn az E jelzés, nemhogy látványosan nem az előírásnak megfelelő siakot hordod.
2023. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Es gyakorlatilag is belekotnek? Vagy csak a kresz maniasok szeretnek azt? Ha buntetne akkor mennyit kerhetne?
2023. febr. 19. 14:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Most komolyan az izgat,hogy mennyi büntetés jár érte, ahelyett hogy inkább vennél egy sisakot? Nem csak disznek kell hordani, hanem az életed is múlhat rajta. Ismerős inteníven dolgozik, és volt olyan betegük, aki bicajjal esett, és befejelte a patkát. Sajnálatosan donor lett belőle. Motoros buko plusz előnye,hogy a teljes arcodat, így az álladat is védi
2023. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös ha veszek új e-s sisakot, akkor az biztos nyitott lesz, ez a babetta megy maximum 30-at hátszélben, túlzás nagyon, amikor rollerek e-bicajok lehagynak fedetlen fejjel
2023. febr. 19. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Ha ők beugranak a kútba, akkor te is? Vagy az egódat sérti az állvédős sisak? Te életed, te döntöd el, nekem mindegy. Lehet soha nem kell, de lehet a jövőhéten már szegecslik az állkapcsodat. Az élet ilyen.
2023. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És az nem baj, hogy megdöglesz ha elesel?
2023. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 Akkor nem a fejed fog betörni, hanem az állkapcsod leszakadni. Nem értem, hogy lehet a sisakon spórolni. Azt szokás felénk mondani, mindenki annyit költ bukósisakra, amennyit a feje ér.
2023. febr. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(Amúgy azért is jó a zárt sisak, mert engem piros lámpánál állva is simán szement talál felvert kavics vagy bogárka, ha egy pillanatra felhajtom a plexit. :D)
2023. febr. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!