Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért borult fel itt a kocsi?...

Miért borult fel itt a kocsi? Miért vágott be hirtelen a 2 autós közé ilyen módon?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értem most itt mit akart csinálni a felboruló kocsi? Oké előz de miért vág be ilyen módon a másik elé, mi volt a szándéka?


2023. febr. 15. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

A szembejövő reflektora elvakította, s nem volt benne biztos hogy a másik kocsival együtt meg tudja előzni a buszt. Hirtelen rántotta jobbra a kocsit.

A marhája...

2023. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A francokat vakította el a szembejövő, egyszerűen csak megcsúszott.
2023. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem "bevágott" hanem már kilinccsel előre jött.


Igazából egy hátsó kamera kép lenne érdekes, mert szimplán a semmitől nem csúszik így meg a kocsi.


Azt tudom elképzelni, hogy lendületből érkezve fékezett egy nagyot.

2023. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
#3 Az előzést valószínűleg úgy kezdte el, hogy hirtelen vágott ki, és el is vesztette az uralmat felette. Csak ez lehetett.
2023. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik hogy már elvesztette a sofőr az uralmát a jármű felett, mikor feltűnik a kamera képén. Vélhetően a hirtelen sávváltás miatt, de ezt már csak találgatni lehet.
2023. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, itt a kameraképbe érkező autó már nincs a vezető irányítása alatt. (Ezért sem relevánsak azok a vélemények, melyek az előzésbe belefékezo másik autóst veszik célba.) Tehát már korábban elkövetett egy hibát, aminek az eredménye magáért beszèl.
2023. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a lepontozást.


Amikor megjelenik már látszik, hogy csúszik keresztbe. Valószínűleg már a manőver elején elvesztette az irányítást.

2023. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az első előzést végző kocsi teljesen indokolatlan fékezése téveszthette meg. Lehet hogy csak jelezni akart neki, hogy ne menjen a seggébe, ez a szerencsétlen meg azt hitte, böntetőfékezés jön, és belefékezett. És ezzel átadta a kormányt a fizikának, ami szépen tetőre tette az árokparton megakadt kerekű kocsit.
2023. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Ez valami töketlen kezdő gyerek lehet és semmi érzéke az autóvezetéshez.

Hirtelen megrántotta a kormányt és ezért driftelt egyet.

2023. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!