Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az autósok hányad része...

Az autósok hányad része ismeri igazából a KRESZ-t?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

10

Szerintem ez reális is. A legalább 10 éve vezető emberek meg többnyire még 30 pontot se érnének el. Oké, hogy a gyakran előforduló dolgokat ismerik, de a KRESZ tele van olyan szabályokkal is, amikkel soha, vagy szinte soha nem találkoznak élőben. A változásokat szinte senki nem követi.

2023. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem 15 év után 6 hibapontom lett. Inkább az van, hogy aki annak idején megtanulta rendesen az tudja most is, csak szarik rá, aki annak idején is úgy bukott át, az most se tudja.

Betartásokon meg nem csodálkozom, mikor mindenki szegi a szabályokat folyamatosan, próbálj meg úgy közlekedni, hogy betartod őket.

2023. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lassan 30 éve van jogsim. Néha töltök ki kresz teszteket poénból... hááát, nem biztos, hogy ma átmennék. Bár a teszt tele van olyan forgalmi helyzettel, ami vagy teljes képtelenség, vagy mára fizikailag kiváltották ezeket lámpákkal, sávokkal, körforgalmakkal, stb...


Jó, olyan is van, amit nem tudtam, vagy rosszul tudtam, vagy módosult, ám erről engem nem tájékoztattak :)


Egyébként a volán mögött abszolút adja magát zsigerből, mikor mit hogy. A többi résztvevő is segít. Csak papíron nehéz :)

2023. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!