Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen okból léptél már át...

Milyen okból léptél már át záróvonalat?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy átlépted mert úgy ítélted jónak?

Nekem volt egyszer olyan, hogy egy csapat balhés roma származású közmunkást akik kerékpárral mentek egymás mellett cigivel a kezükben kielőztem a zárót átlépve. Jól belátható volt a szembe sáv, csak mivel híd azért van ott záróvonal. Viszont amikor szórakozásból elkezdték ott lökdösni egymást, úgy éreztem jobb elhúzni mellettük. Nektek volt hasonló esetetek?


2023. febr. 6. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elottem levo savban sor volt piros lampanal, en pedig a balra kanyarodo savba szerettem volna sorolni ahol zold volt a lampa. Ezert atleptem a zarovonalat es ugy haladtam tovabb.
2023. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Én sport motorral közlekedek, egy szaros festett csík nem fog feltartani az előzésben egy másodpercre sem.
2023. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biciklis-robogós-gyalogos-parkoló autó kikerülése.
2023. febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából többször is előfordul, főleg pesten nem is nagyon lehet máshogy közlekedni.

Simán országúton ha belátható, megelőzöm a biciklist, es átlépem inkább a záróvonalat, minthogy az ő életével játsszak.

Volt már, hogy véda kapu alatt kellett átlépnem, mert egy barom kikanyarodott elém az utolsó pillanatban, fékezéssel esélytelen lett volna elkerülni, teljesen át kellett rantanom a másik sávba, szerencsére beláthato hely volt csak a kereszteződés kiatt volt záró. nem jött bünti érte...

2023. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 4,1m széles ikerkerékkel megyek, akkor nem opció, hogy nem lépem át... Egyébként előfordul, az említett biztos, ami biztos, nagyobb oldaltávolsággal előzés, vagy esetleg kanyargós, de belátható útszakasz.
2023. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biciklis, gyalogos, parkolóból kilógó kocsi, stb.
2023. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Na, itt a sportmotoros-parkolós.

A kérdésre válaszolva főleg kikerüléskor (álló akadályt) vetemedek ilyenre, nagyon-nagyon ritkán bringást előzök ki záróvonalon, de csak a nem zavarok vele senkit.

2023. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugye, ugye, a tipikus autós kifogások, "a forgalom ritmusa" meg hasonlók... :D :D :D
2023. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Parkolásnál nem 2 vonal közé, hanem vonal fölé parkoltam, az jó válasz?
2023. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Biciklis, parkolóból kilógó autó, kátyú, útakadály, lassú mezőgazdasági gép előzése, balra kanyarodó sáv üres volt de az egyenesen haladó beállt így elhaladtam a záróvonalon.


Ezek jutnak eszembe. De magamtól nem tudtam volna összeírni, más válaszolók segítettek emlékezni úgymond ;D

2023. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!