Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetőfékezést hogyhogy csak...

Büntetőfékezést hogyhogy csak a férfiak csinálnak?

Figyelt kérdés
Vagy oké, hogy ne általánosítsak, miért FŐLEG férfiak csinálják? Gondolom összefügg a férfi egóval, na de mégis. Ti mit gondoltok erről?
2023. febr. 1. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát a büntetőfékezés tipikus fszméregetés hogy na majd ő megmutatja. Nőként max a vállamat vonom rá.
2023. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak hajlamosabbak a nyílt konfrontációra.
2023. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én már találkoztam női büntetőfékezővel, szóval cáfolom az állítást.
2023. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
27%
Reportoljátok már xarrá az egyes válaszolót. Érdekes hogy nem törölték, ha a nőket szidná valaki akkor abban a pillanatban bannolnák innen
2023. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 nem cáfoltad, mert a leírásban azt írtam FŐLEG férfiak :D
2023. febr. 1. 15:23
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
De igaza van. Én sem találkoztam még női büntetőfékezéssel, pedig vezetek 10 éve minden egyes nap.
2023. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Mert a nők nem szoktak csatázni a nemiszervükkel, hogy kinek van nagyobb. ^_^
2023. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Volt már, hogy nő tette, a hírek írtak is róla korábban, és élőben is átéltem ilyet: nő, ráadásul busz előtt volt kretén.
2023. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Mint mondták magasabb az agressziószintjük, az agressziónak pedig több formája van ők hajlamosabbak a nyílt konfrontációra, direkt agresszióra míg a nőkre inkább jellemző az indirekt agresszió. A férfiakra inkább jellemző a kockázatvállaló magatartás is. Ezek nem feltétlen negatív dolgok, az intelligenciától és sok más tulajdonságtól is függ ez hogyan jelenik meg az adott személy vonatkozásában. Én azt mondanám a büntetőfékezők archetípusát a a buszos incidenséről elhíresült Berki Krisztián kategóriájába tartozó nem túl intelligens létformák adják. Nyilván ha hülye vagy és bátrabban csinálod a hülyeséget, nagyobb amplitúdóval jönnek az indulatok amihez eszköztelen vagy akkor ez lesz a vége.
2023. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Azt meg nem kell előadni, hogy a nők nem méregetnek semmit, nem rivalizálnak, mint mondtam legfeljebb más eszközökkel. Azért nagyon tud kinek mekkora a melle, feneke, milyen alakja van, ki mennyire szép, milyen ruhája van stb. A kedves mosolygós néptáncos lányok mivel több lány volt a csapatban mint fiú és nem léphetett fel mindegyik pár híján simán rendesen gáncsolt egymást próbán, meg keverték a szart egymásnak a karvezetőnél hogy ők léphessenek fel, jobb szerepben, első sorban… Szóval ezt inkább hagyjuk :D
2023. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!