Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Adott egy MAN TGS 440 kamion...

Zolika200101 kérdése:

Adott egy MAN TGS 440 kamion manuális váltóval felszerelve. Van ezen a váltón egy Power shift gomb. Ennek helyes használatát eltudná valaki olyan magyarázni aki ért is hozzá? Vagy akár videót küldeni hogy megérthessem?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok.
2023. jan. 24. 18:46
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Hát itt az autó egy MAN TGS 440 teherauto. 869000km el. Azt mondták nekem hogy azért durrant szét a váltó mert 6 son használtam az intardert, de rakottan is meg üresen is. És nem jatszottam az intarderrel, hanem rahuztam egybe a 6 ot oszt had guruljon. Elvileg ez volt a gond.
2023. jan. 26. 19:47
 32/35 anonim ***** válasza:
eleg hulyesegnek hangzik nekem, csak nem le akarjak vonni es kerestek egy hulye indokot? :D
2023. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nekem ezt mondták ez volt a gond. Én vagyok a hibás. Kezdő vagyok. Nem csodálkozom. Most azért izgulok hogy ne kelljen kifizetni. 1 millióba van a váltó. Úgy tett a főnök nekem majd beszélünk róla. Hát kezdek parázni hogy dolgozhatok itt ingyen neki.
2023. jan. 26. 19:54
 34/35 anonim ***** válasza:
30. A LIazon nem volt se retarder se intarder.
2023. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
#34 te aztán nagyon szereted a szőrszálhasogatást, mi? Egyértelmű hogy mire gondoltam, a kipufogó fékre, ami meg nem kipufogó fék mert blablablabla... ha meg tudod mire gondoltam f@sznak kötözködsz ember. A mai napig minden ilyesmit retardernek hívunk, igazából meg az isten tudja micsoda, retarder, intarder, jake fék, veb fék, motorfék, dekompressziós fék ....
2023. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!