Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az interneten sokan tudják...

Ha az interneten sokan tudják mondani, hogy hogyan kellene közlekedni, akkor a valóságban miért nem úgy közlekednek?

Figyelt kérdés
Például nagyon tudják emlegetni, hogy STOP táblánál meg kell állni minden esetben, mégsem állnak meg.

2022. dec. 6. 11:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#10 mármint élőben szólnak be, vagy a neten, pl ebben a rovatban. Mert azért ide nagy részben azok járnak, akik tisztában vannak a kevésbé köztudomású szabályokkal is (mint pl az, hogy a stop tábla nem "erősebb" vagy "gyengébb" mint az elsőbbségadás kötelező), viszont kint sokkal nagyobb számban fordulnak elő olyanok, akiknek erről fingja sincs, még jó, ha a jobbkéz szabály egyből beugrik, amikor egyenrangú kereszteződéshez érnek.
2022. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt a stop táblás dolgot már múltkor is sikerült kivesézni, eredménytelenül. De az biztos, hogy nem a legjobb példa.
2022. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
"pl ebben a rovatban." Itt a pont helyett kérdőjel. :)
2022. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megállnak-e vagy sem?


Nekem is akarták már megmagyarázni hogy igenis szabálytalanul vezetek, pedig egyrészt évek óta nem ülök volán mögé (nagyrészt az ilyen agybeteg szabályellenes közveszélyes szociopaták miatt), másrészt korábban soha nem szegtem szabályt.

Mégis ezt állították.


Szóval honnan tudod, hogy mit csinálnak?

2022. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerintem szimplán barom a magyar.
2022. dec. 6. 13:34
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem szimplán barom a magyar."

Szerintem meg te vagy az.

Azért hiszed ezt, mert még nem éltél máshol.

2022. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem azért. Hanem mert tény.
2022. dec. 6. 14:16
 18/24 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindenki, de a legtöbb az.
2022. dec. 6. 14:17
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten mindenki hazudik.
2022. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten mindenki politológus, virológus 2 millás fizetéssel és 25 centis pélóval.


Miért pont a stop táblánál megállásról mondanának igazat?

2022. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!