Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem szabad jobbról előzni?

Miért nem szabad jobbról előzni?

Figyelt kérdés
Konkrétan vezetéstechnikailag miért baj ez? Ha valaki lassan megy a belső sávban és utol érem nem kerülhetem ki jobbról de miért nem?
2022. okt. 6. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
42%

Nem, csak Narinak az agya helyén is narancslé van.

Beidéztem a kreszt, lakott területen el lehet menni jobbról a másik sávban közlekedő mellett. Ez a tény. Az meg hogy rothadónarancsnak épp milyen téves agymenése van, az csak egyedül az ő problámája, attól még a tény tény marad.

2022. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%
Ha te haladsz a jobb sávban és a belsőben valaki lasan megy és elmész mellete az nem előzés. Senki se mondta hogy az elözés. Amugy a gyökér utolsó válaszoló csak személyeskedni tud ahogy nézem de az agya nem fogja fel amit leirnak...
2022. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Többsávos úton nem előzés, ha elmész mellette jobbról.

Attól hogy valaki nem tart jobbra, nem kell libasorban követni.

2022. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem jobbról előzés, ha elhaladsz mellette párhuzamos közlekedéskor. Az mondjuk jobbról előzés, amit én motoron csinálok, hogy beragad az idióta a belső sávba, én meg jobbról kielőzöm, mielőtt belecsapódnék a külsőben közlekedő lassabba. Azért életveszélyes, és azért nincs is sokszor szükség rá, mert normálisabbja meglát a tükörben, és akár index nélkül is, de kisorol.
2022. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, nem szabad én el szoktam menni teljes lelki nyugalommal az olyan autós mellett aki a belső sávban felejti magát az autópályán és olyan 90-110 körül halad. Én úgy vagyok vele, hogy teljesen szabályosan haladok a megengedett maximális sebességhatáron belül a megfelelő helyen, ha valakit meg akarnak büntetni akkor azt büntessék meg aki rossz helyen megy.
2022. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
96%
#25, persze ez szabályos. Az nem szabályos, ha belsőből kimész külsőbe aztán elhaladva egyből be a belsőbe. Persze ezt is csinálja mindenki, aki haladni szeretne, és én sem látom vele a problémát, ha kellő körültekintéssel csinálja az ember. :)
2022. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
38%
Azért kíváncsi lennék hogy az itt lepontozók közül mennyinek van jogosítványa... ;)
2022. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Bár gondolom az összes mocskos proli tömegközlekedéssel jár :D
2022. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

igen a falusi suttyók pontozgatnak it t lefelé


Ők még két sávot nem láttak egyszerre, a KRESZ nem ismerete nélkül is átugranak a kocsmába


DE hááát itt a sok agyas a tényekkel vitatkozik

ugyanis


Jobbról előzni tilos!

Nem véletlenül

Aki meg nem fogja fel mi az előzés meg az elmegyek mellette a saját sávomban közti különbbség az tényleg degenerált:)

2022. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!