Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kb. hány km vezetés után lesz...

Kb. hány km vezetés után lesz teljes önbizalmam a vezetéshez?

Figyelt kérdés
Eddig kb. olyan 600km-et vezettem, de még mindig olyan bénának érzem magam ☹️ kis bakikat elkövetek (nem kiváltképpen balesetveszélyes dolgokra kell gondolni). Pl. kereszteződésben megvárom amíg teljesen tiszta a terep, csak akkor kanyarodok ki. Igyekszem minél dinamikusabb lenni, de volt, hogy ledudáltak egyetlen egyszer akkor nagyon elszállt az önbizalmam. Kresz könyvet folyamatosan forgatom, ismétlem, tapasztalt sofőröktől kérek tanácsokat, és tényleg igyekszem nagyon, gyakorlok amennyit lehet. Már most is jobb kicsit mint legelőször, jobban gyorsabban haladok, az ismert útvonalakon egyre határozottabb vagyok. Hány km kell még,hhogy teljesen stresszmentes legyen a vezetés? Nálatok hogy volt ez?
2022. szept. 18. 09:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez nem km-től függ. De idővel bele fogsz jönni.
2022. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyénfüggő, valaki az első kilométertől magabiztos valaki meg sohasem lesz az.
2022. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es válaszadó azért remélem van köztes helyzet is, amikor idővel megjön az önbizalom. 🙂
2022. szept. 18. 09:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Persze hogy van, sőt a legtöbb embernél ez a köztes helyzet a jellemző. Csak mondtam hogy nem meghatározható hogy kinek mikor jön meg az önbizalma.
2022. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ember függő
2022. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen magabiztos vagyok, az ismert utakon. :D Városban (megyeszékhely nagyságúban) a mai napig nem merek vezetni, csak ha ül mellettem egy szintén jogsis ember és út közben megbeszéljük, hogy aha, akkor most jobbra, itt bekellene már sorolni, basszus, ide be se lehet hajtani, dehát erre visz a gps, akkor most merre stb. :D Kb. 20 000 km-t vezettem le eddig.
2022. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha egy kicsit gondolkodnál, akkor rájönnél magadtól is, hogy ezt nem lehet meghatározni
2022. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Ismerek olyan embert, aki több 10.000 km után sem vezetett teljes önbizalommal. Továbbá az sem mindegy, milyen beállítottságú vagy, illetve minden nap ugyanazt a rutint végzed-e, vagy mindenfele is vezetsz. Azok, akik általában minden nap ugyanazt az utat járják, lehet 10 éve is vezetnek, de ha ritkán hosszútávra kell menniük, az számukra nem komfortos.
2022. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

10 ezer km mondjuk.

Persze ekkor még nem leszel minden helyzetre felkészülve. De az alap rutin már meglesz.

2022. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha egy kicsit gondolkodnál, akkor rájönnél magadtól is, hogy ezt nem lehet meghatározni


Nem is pontos adatot akartam, csak tapasztalatokat olvasni kinek mennyi idő kellett hozzá. Remélem ez nem baj 🙂

2022. szept. 18. 10:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!