Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jol erzem, hogy egyre hulyebbe...

Jol erzem, hogy egyre hulyebbek az emberek az utakon?

Figyelt kérdés

Multkor az M51esen villogtak le 130nal a belsoben (100 a hatar, jocskam gyorsabban mentem mint szabadna, tudom). Voltam olyan rendes, hogy megprobaltam elengedni az idiotat mielott seggbetol, bementem egy kamion moge. Annyira nem volt biztonsagos.


Tegnap a Gyali ut kornyeken lakotton belul 70es tablanal az emelkedonel jon a seggemben egy masik idiota. Kulsoben vegig voltak. Mondom csesszed meg, visszavaltottam es megindultam. Erre meg mindig tol mint a hulye, (ekkor mar 90nel jartunk). Adtam neki egy kis szelvedo mosot. Erre felcseszi magat es kivagodik mellem amikor van egy kis luk a kulsoben es ramhuzna a kormanyt is (kameran visszaneztem, ott egesz jol latszik). Nem sikerult megeloznie. Visszaugrik mogem. Mentem meg par masodpercig es amikor tiszta lett a kulso akkor kimentem. Akkor mar nem volt surgos neki es jott utanam. Vartam, hogy mikor jon oda a lampaknal kotozkodni de vegul a Konyves Kalmannal o balra en jobbra.

A vicces, hogy visszanezve 1 percig sem tartott az egesz eset. Ha nyugton maradt volna, siman kihuzodok es mehet amerre akar, bar nem lett volna elorebb)


Es mennyi hasonlot latok ahol lukbol lukba elozgetnek az emberek 2 perc elonyert. Neha ugy erzem, hogy a belso sav olyan mint a vadnyugat.


2022. jún. 3. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen, jól érzed. Veled együtt.
2022. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem aggódom ezeket túl, nem gyorsítgatok miattuk, nem veszélyeztetem magamat és másokat, mert ők sietnek. Vannak a külsőben én éppen előzök, akkor szépen megvárja, aztán ha lesz hely a külsőben, elengedem. Nyugodj le szépen, annyi a korlátozás, akkor annyival mész és amint lesz hely elengedni, elengeded. Ha a seggedben van, akkor meg még veszélyesebb ha gyorsítasz, mert nem tudsz megállni egy veszélyhelyzetben, lassabb tempónál pedig csak egy kicsit tol meg hátulról, ha nem tud megállni.
2022. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen egyre hülyébbek az emberek az utakon.
2022. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyorsitani nem gyorsitok ha elottem nem szabad az ut. Jelen esetben siman tudtam menni csak a kulsoben voltak vegig es persze ha lehet nem vagodok ki se full sebesseggel egy kis lukba ha nem muszaj.
2022. jún. 3. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, én még úgy is jártam, hogy autópályán hátulról rámdudáltak, pedig előttem 4-5 másik autó ment, őket utolértük, tehát lehetetlen lett volna gyorsabban mennem.

Ezzel együtt nem hiszem, hogy rosszabb a helyzet, mint régen volt. Régen is ilyen hülyék voltak az emberek. :-)))))

2022. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Emberek, vegyük már észre, mennyivel több eszközünk van a velünk történő dolgok rögzítésére és megosztására!


Amit korábban legfeljebb 5-6 embernek elmeséltél a kocsmába és hitték is meg nem is, most feltolod videóként a netre és látják többtízezren. Ebből könnyű azt a következtetést levonni, hogy minden egyre rosszabb...

2022. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Inkább azt mondanám hogy egyre többb van aki azt gondolja rá nem vonatkoznak a szabályok. 30km-re járok autóval dolgozni, és gyér forgalomnál is legalább van 4-5 autós, mindkét irányban, aki már úgy gondolja, hogy minek használni az indexet? Márkától függetlenül!
2022. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ritkán találkozok hülyékkel az úton, de akkor engem is kiakasztanak. Ma pl. volt egy ilyen. Előzi a kocsisort a gyökér, mellém ér és halad mellettem szépen egy kellemes 50-es tempóval és realizálja, hogy bizony jönnek szemből. Mögöttem volt kb. 3 autónak is még hely, előttem meg egy normális követési távolságban egy másik autó. Lehet tippelni hova sorolt be végül... Oké, lassítottam, bevágódott, megköszönte, de akkor se tudom felfogni, ilyenkor mi halad át egyesek agykezdeményezésében. Ha nem lassítok vajon nekem jött volna? Vagy szépen farkasszemet néz a szembejövővel és CSATT?
2022. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MGéza ***** válasza:
Mondjak valami? Oktatóm szerint, Magyarországon a túlélésért vezetsz. Nos, ha valaki 45 éves vezetéssel a háta mögött ezt mondja, akkor? És mivel ők rendszeresen kapják/nézik a baleseti statisztikákat így tudja hogy igen, a legtöbb esetben a "tolás", tehát a nem megfelelő követési távolság a balesetek okozója. Azt hiszi a majma hogyha tol, akkor majd gyorsítasz, aztán jön a róka/nyuszi keresztbe és csatt...
2022. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen nyugodt vagyok, már megszoktam őket, nem leszek idegbeteg miattuk és igazából nem is zavarnak, nyugodtan haljanak meg.
2022. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!