Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Belevágjak a jogosítvány...

Belevágjak a jogosítvány megszerzésébe?

Figyelt kérdés
Balkezesként születtem.Suliban jobbkezesre neveltek amiből aztán az lett hogy mindkét kezemmel tudok szépen írni,használni is tudom mindkettőt.Nem volt jobb vagy rosszabb kezem ahogy ugye akkor tanították így ez lelkileg is eléggé frusztráló volt.Maradt viszont egy keveredés.Néha keverem a kettőt.2 éve tanulom megkülönböztetni őket és mostmár egyre ritkábban keverem össze.Automatikusan már tudom melyik kezem melyik nem kell gondolkodnom.Emiatt évekig féltem elindulni a jogsin de most megérett bennem a gondolat és szeretnék vezetni.Szerintetek?

2021. nov. 21. 13:08
1 2
 11/14 Hovarju ***** válasza:
100%

Ha késznek érzed magad, akkor nyugodtan vágj bele. Mással is előfordul néha, hogy eltéveszti az irányt.

Én balkezes vagyok, de minkét kézzel tudok írni.

A vizsga előtt kaptam egy karkötőt a jobb kezemre, hogy ne keverjem össze :-)

Jó tanulást, és sok balesetmentes kilométert!

2021. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2023.szeptemberében belevágtam 44 vezetés oktatási óra után elsőre megszereztem a jogsit idén márciusban 🙂 már nem cserélem fel véletlenül sem a jobb és bal kezemet.
máj. 2. 20:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Gratu 😁
máj. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
máj. 3. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!