Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire szokás jogosítvány...

Mennyire szokás jogosítvány megszerzése után gyakorlati órákat venni pluszban?

Figyelt kérdés

Évek óta megvan a jogsim, de nagyvárosokban sose vezettem kb, ha igen, akkor is csak gyomorideggel.

Megelégeltem ezt és mivel körülöttem nincsenek tapasztalt sofőrök, akikkel tudnék gyakorolni, így arra gondoltam, hogy felkeresnék egy fővárosi oktatót és Pesten gyakorolnám kicsit a vezetést.

Nem tudom ez mennyire szokás? Nem fognak hülyének nézni?


Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2021. febr. 13. 17:12
 1/4 anonim válasza:
100%

Miért néznének hülyének?


Egyrészt ez nekik is jó, mivel nyilván nem ingyen mennél, hanem fizetnél, másrészt az oktató azért oktató, hogy valakit megtanítson vezetni. Senki sem úgy született, hogy tudja. Amit meg nem gyakorolnak, azt az ember elfelejti. Így van ez a vezetéssel is.

2021. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahova en jartam suliba, rengeteg jogsival rendelkezo "tanulo" volt. Valaki parkolas miatt, valaki autopalya hasznalat miatt stb..

De arra szamits, hogy lehet minimalizalva van az orak szama, ertem ezbalatt, hogy minimum 10 orat venned kell (igy eri meg nekik)

2021. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen szolgáltatás, teljesen bevett dolog ez. Senki nem fog hülyének nézni.
2021. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az előzőek írták. Sok autósiskolának van a marketingjében, kifejezetten jogosítvánnyal rendelkezőknek való óraadás.


[link] (Mondjuk a csigát inkább nem ajánlanám, csak van náluk is)

[link]

[link] (Itt Hánori Eszter nagyon jó és türelmes, sokat tud segteni, rengeteget magyaráz, ami szerintem jó)

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!