Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg reális, hogy 7000-7500...

Tényleg reális, hogy 7000-7500Ft/óra a gyakorlati órák ára jogosítvány megszerzésénél?

Figyelt kérdés
Éppen próbálok oktatót találni etitánon, és mindenki 7-ről indul, de még csak nem is találok olyat, aki automatán tanít..
2020. júl. 20. 19:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Nem reális.


Átlag 5000 Ft/óra most a gyakorlati vezetés díjak.


Ha E-titanban van már lehetőség ilyesmit keresni (régebben nem volt), akkor ők rászámolnak közvetítői díjat, így jöhet ki ez az összeg.

2020. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nem reális. Én 2 éve 3000 Forint/óra áron csináltam a B-s jogsit. Azóta se a benzin, se a kopó/fogyó alkatrészek ára, se a fizetések nem lett magasabb ennyivel. Most azért kérhetnek el ennyit, mert "beárazta" magát ez a szolgáltatás. Mindenki most akar jogsit csinálni a vírushelyzet után, ezért többet is elkérhetnek érte, mert még így is marad elég diákjuk.
2020. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Köszi. Várok még akkor, meg felhívom őket, mert a sulim honlapján is az van hogy 5000 Ft-tól. Namost ha én ráérek éjjel-nappal/hétköznap-hétvégén, délelőtt-délután, igazodva mindenkihez, és tényleg MINDIG (rugalmas a munkaidőm), akkor szerintem találnom kellene 5000 forintért is...
2020. júl. 20. 19:58
 4/33 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 5500/óra. De én iskolán keresztül tanulok. Ha gyors jogsit vagy magánt nézel, azt eltudom képzelni, hogy ennyibe kerül.
2020. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ez a webjogsi, itt kezdtem el. Rengeteg pozitív értékelése volt, és egyből el tudtam kezdeni az online elméleti oktatást.
2020. júl. 20. 20:01
 6/33 anonim ***** válasza:

Ez a webjogsi szerintem nagy melléfogás volt.

Szerintem ők ezekkel a díjakkal csak közvetítenek tovább téged más iskolákhoz, és az ott dolgozó oktatókhoz, és rárakják a saját hasznukat.


A jó hír, hogy át tudsz iratkozni "rendes" iskolába, a rossz hír az, hogy szinte minden iskola felárat számol az átiratkozott tanulókra.

2020. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Ha full rugalmasan tudsz tanulni szinte azonnali kezdéssel, akkor lehetnek olyanok, akiknek megéri ez az ár.


Beüt a vírus második hullámja, még több feltorlódott tanuló lesz.


#6-os voltam.

2020. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
5000/ora nalunk, de mikor sulit kerestem szinte mindenhol ekorul mozgott, ugyhogy nem realis.
2020. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Melyik autósiskola? Egyébként idén velemi eszméletlen módon felmentek az árak. Tavaly kezdtem el az órákat, akkor 4300Ft/ 45 perc volt, ez felment 5600-ra.


De továbbra is azt mondom, hogy a olcsóság nem a minőség jele. Én azt mondo, hogy inkább 5000-6000 közti sáv a sztenderd.

2020. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ja már látom, webjogsi :)
2020. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!