Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg reális, hogy 7000-7500...

Tényleg reális, hogy 7000-7500Ft/óra a gyakorlati órák ára jogosítvány megszerzésénél?

Figyelt kérdés
Éppen próbálok oktatót találni etitánon, és mindenki 7-ről indul, de még csak nem is találok olyat, aki automatán tanít..
2020. júl. 20. 19:27
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Azert ha veszek 50-60 órát akkor nem mindegy, hogy mennyi.. :(
2020. júl. 21. 10:11
 12/33 anonim ***** válasza:
Persze de hidd el, lehet egy olcsobb hrlyen megbuksz, es a tuloranak felara van. Ezzel is err3mes tisztaban lenned.
2020. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
igen, ezt értem, és ha itt is? Érted.. Akkor meg hol lesz a vége? félmillió? ne vicceljünk már. Ráadásul Budapesten isten tudja hány órával lesz meg az 580 km alapból, és még bukás sincs benne.
2020. júl. 21. 12:20
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sajnos fel millio felett lett. Sok-sok. De nem hiszem, hogy aki 30 oraval vegzett biztonsagosabban vezetne, plusz meg mindig a jogsi megszerzese a legkisebb tetel, en azt mondom.


Igen, Pesten az 580km-t realisan kb 40 ora alatt ered el. Ez attolbis fugg, mennyit lesztek a rutinpalyan. En 10 orat voltam, es a 60.oranal volt eloszor vizsgam. Sajnos sok a bizonytalansagi tenyezo, milyen az oktato, neked milyenekba kepessegeid stb. Szurkolok, hogy megtalald az optimalis megoldast. :)

2020. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Azért ne haragudj, de ha nem is elég 30 óra (eleve 60 körül számolok) - azért félmillióba én baromira nem nyugodnék bele, mitől lett ennyi?


Köszi nagyon a választ, de kezdek egyre jobban elkeseredni. Ki tudom fizetni, de akkor a leendő autóm árából "veszem el" a pénzt, ott meg 100-200ezer forinton is sok múlhat használt autó esetén.


A fizetések nem ugrottak ekkora mértékben, pár éve fele ennyibe került a jogsi mint ma.


Köszi a válaszokat!

2020. júl. 21. 13:57
 16/33 anonim ***** válasza:

Irtam egy masik posztban is, hogy volt jo par honap kimaradas: kulfoldi tanulmanyok, Covid miatti leallas stb. Ha ez nem egy folyamatos tevekenyseg, kimaradnak hetek, akkor felejtesz. Sok oktatonal, honapokra elore be vannak tleve az idopontok, igy javaslom higy az elejen foglald be a 30 orat. En eloszor talan 10et fizettem, es utana heteket varhattam. Es hosszabb kimaradas utan muszaj plusz orakat gyakorolni. Osszessegeben emiatt nagyon sok oram lett.


Egyebkent en is hasznalt auton gondolkodom, de szerintem meg gyujtogetek ra 1 evet mert egyreszt nem surgos, apammal addig tudok gyakorolni, illetve ha a fenntartasi koltsegeket vesszuk az elegge megdobja az alapbol nem draga kocsi arat.


Megertem, hogy nem lehet orokke sporolni, de azt javaslom h elso korben fizess ki egy nagyobb osszeget-sok órát-es akkor lehet utolag nem kellenek plusz orak. Plusz ha bena az oktato ugyis kell meg plusz ora.

2020. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Egyebkent abszolut egyetertek veled. Nekem eleg friss a jogsim, de tegnap en is megneztem az iskolak arait es lehidaltam attol h 7000. Ha meg automatasra mesz 8300.vicc
2020. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Persze, eleve így gondoltam, hogy nem részletekben fizetek, hanem megveszek 30 órát, addig meg autót nem veszek amig nincs meg a jogsi.
2020. júl. 21. 14:09
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem értem miért drágább az automata, mikor ott van kevesebb dolga az oktatónak.. Az autó meg nem drágább tőle ma már.
2020. júl. 21. 14:10
 20/33 anonim ***** válasza:
#14 sztem ne celozgassunk olyanokra, hogy az olcsobb iskolanal biztosan megbuksz, ennek semmilyen valosagalapja nincs, a vizsgabiztos fog errol donteni, neki pedig semmi koze az autosiskolahoz. Igen, sok helyen felaras a potora, az enyemnel 5000 volt az alap, es azt hiszem pont 7500 a potora, nem vagyok benne biztos, nekem nem kellezt. Azt se normalizaljuk sztem, hogy a kotelezo oraszam duplaja-triplaja szukseges ahhoz, hogy valaki biztonsagosan vezessen, szerintem pont azt jelenti, hogy az alany vagy rajta kivul allo okok miatt nagyon nagy szünetekkel tanult, mondjuk havonta 1-2alkalommal tudott vezetni, vagy pint azt, hogy egyszeruen bena (mar elnezest) nem valo autoba, nem ismeri a kreszt, nem tudja, hogy mit kell csinalnia. Videken 30-40,pesten 50 ora bosegesen eleg kellene, hogy legyen. Nem ott fogsz megtanulni tökéletesen vezetni, ott azt kell megtanulni, hogy az auto azt csinalja amit te akarsz,te meg tudd, hogy mit akarsz.
2020. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!