Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg reális, hogy 7000-7500...

Tényleg reális, hogy 7000-7500Ft/óra a gyakorlati órák ára jogosítvány megszerzésénél?

Figyelt kérdés
Éppen próbálok oktatót találni etitánon, és mindenki 7-ről indul, de még csak nem is találok olyat, aki automatán tanít..
2020. júl. 20. 19:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én a webjogsinál csináltam, járvány előtt. A környékemen 5500-tól 7000-ig voltak az oktatók órabérei, 7000-es csak egy volt, az átlag 6000 volt inkább. Automata váltós autója nem mindenkinek van, akinek mégis, az az autó drágább lesz, téged pedig ugyanúgy meg kell tanítania vezetni, legalább 30 órában, ne számíts rá, hogy olcsóbb.

Márciustól június elejéig nem voltak KRESZ vizsgák, tanfolyamot viszont otthon lehetett végezni. A gyakorlati órák többsége félbemaradt. Ez azt eredményezi most, hogy a szokásosnál 2-3x több tanuló zúdul az alapból kevés oktatóra. Nő a kereslet, ezáltal az árak is nőnek, így működik a piac. Elképzelhető, hogy más iskoláknál találsz olcsóbb óradíjakat, de az is lehet, hogy ott a várakozási idő több hónap lesz.

Ha 45 óra után lesz sikeres vizsgád, akkor ezer forinttal olcsóbb óradíjjal 45.000 Ft-ot, kétezer forinttal olcsóbb óradíjjal 90.000 Ft-ot spórolsz. Cserébe egy alulfizetett, stresszesebb oktató ül melletted. Megér neked ennyit? Ha ezen a pénzen múlik majd a saját autó, akkor vársz és dolgozol még egy fél hónapot, és megvan az összeg.

2020. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Eddig két gyakorlati órám volt és egy óra (45 perc) 5000 Ft.
2020. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Találtam 6000 Ft-ért, ki is választottam gyorsan. Mindenki más továbbra is 7500/óra.
2020. júl. 23. 02:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!