Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyugtassatok meg, hogy ilyen...

Nyugtassatok meg, hogy ilyen videókat nem válogatnak be pofátlanítósba, meg bp-i autósok közösségébe?

Figyelt kérdés

Ma figyelmetlen voltam. Van egy négysávos út, ahol átmentem a piroson. Kereszteződés nincs a közelben!! Nagyon lassan mentem, kb 30 km\h-val, mert azzal voltam elfoglalva, hogy a helyi járatos busz ki tudjon sorolni az öbölből, és hogy be tudjam engedni. Midneközben szépen lassan guruvla átbillegtem egy határozottan piros jelzésen.

Az tűnt fel, hogy aki eddig mogottem - szintén lassan - haladt, egyszercsak lemarad mögöttem. Akkor csaptam magam homkokon, hogy b+, átmentem a tiloson. A következő kereszteződésnél (itt már megálltam természetesen :D) láttam, hogy a mögöttem lévő autóban van fedelzeni kamera.


Most azon izgulok, hogy beküldi-e a helyi noname hírportálnak, vagy feljelent-e, és bekerülök pofátlanítóba.

A csekk, pont nem is érdekel annyira, hülye voltam es figyelmetlen, beismerem. De nem akarom magam viszont látni az interneten.



2021. szept. 21. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a betűhibákért, telefonrol írok. Nem, nem vezetés közben, már itthon vagyok 😅
2021. szept. 21. 16:41
 2/8 A kérdező kommentje:
... sőt szerintem 30 kmh se volt, inkább 20. De mindegy már, a piros akkor is piros volt. Mint az arcom :D
2021. szept. 21. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha aktív tagja a csoportnak pl. és szokott videókat vágni a kamerája felvételeiből akkor megvan az esélye.


Ha csak arra használja, hogy ha baleset van és legyen bizonyíték akkor nincs esélye :D

2021. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

És ha be is küldi, a rendszámod úgysem látszik. Hacsak nem a környék egyetlen lila kockás Bentley-jét hajtod, nem leszel beazonosítható.


Amúgy nem dicsőség, de egymáshoz nagyon közeli (kb. 30 m) kereszteződésnél én is néztem mar be pirosat - az első zöld volt, a màsodik meg piros. Nem lett baj, de nem jó érzés.

2021. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már mindenkinek van kamerája, úgyhogy ez alapján nem lehet megmondani hogy beküldi-e. Szerintem akik küldözgetnek ilyet azok aránya 1% alatti. Nekem is van kamerám jó régóta, voltak is esetek amit rögzített, de nem küldözgettem sehova.
2021. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha egy tipikus kamerahuszár akkor beküldi. Pár nap és kiderül milyen gyengeelméjű szuperlatívusszal és gyászzenével fog megörvendeztetni Krisztiánka. De ha szerencséd van akkor van jobb szórakozása is az illetőnek.
2021. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Remélem küldik
2021. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van rá esély, hogy besúgóországban egy Dagadt Krisztiánkához hasonló proli autós beküldi. az a sötétség, ami a youtube kommentjeikből árad, vmi elképesztő. vhogy mindig sikerül azt kihozni mindenből, h biciklis/gyalogos a hibás.
2021. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!