Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezd elegem lenni a dolgokból,...

Kezd elegem lenni a dolgokból, hogy szinte naponta kerülök életveszélyes helyzetbe, miért nem bírnak az emberek normálisan közlekedni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Akik ilyen kérdéseket tesznek fel, azok 99%-a maguk is jelentős részét képezik a problémának.
2021. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Friss jogsis problémák.
2021. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Indiai nyaralásodon mi lenne veled ha neked kéne vezetni a autót ottani forgalomban?

Nekem a fene nagy szabálykövető magyarokból van elegem.

2021. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes, Merseburg, Duisburg, Halle, Lipcse, Bitterfeld, Heidenberg, -be jártam ki dolgozni.(meg még tucat más helyre) Cseheket és az Osztrákokat is bejártam, de nem kerültem életveszélyes helyezetbe.

Pedig minden nap még a munkahelyre is vezetek.


Ilyenkor a probléma nem a többi sofőrrel van, hanem veled.

2021. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyre több ember vezet, így egyre több az olyan is közöttük, aki nem oda való. És egyre többen csak saját magukkal foglalkoznak, nem figyelnek másokra, ez a vezetésben is megmutatkozik. Nem tudsz mit tenni, csak minél több helyzetre felkészülni és mindig mindenre figyelni.
2021. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
25%
Azért nem közlekednek,hogy fel tudjál jönni ide gyakorira rinyálni.....
2021. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Kérjük adja le jogosítványát a legközelebbi okmányirodában, és maradjon otthon!
2021. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a sógorom volt ilyen, alig volt gyakorlata , de órákig tudott beszélni a vezetésről és a mások hibáiról.

Mondtam neki hogy én kamionos vagyok de velem tized ennyi dolog se történik.

2021. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Ma anyuval jöttünk oviba. Ilyenkor soha nincs egyetlen egy hü.lye bu.zi köc.sög kur.va par.aszt se az úton.
2021. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"én kamionos vagyok de velem tized ennyi dolog se történik."



mégis mi történne, egész nap mentek a külsőben 90-el egy másik kamion mögött, a legnagyobb veszély az lehet hogy szemetekbe süt a nap.

2021. aug. 26. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!