Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Naponta közlekedek autóval....

Naponta közlekedek autóval. Hányszor vagyok köteles NAPONTA elviselni az igazoltatást, szondázást?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre nincs adat semmilyen.

Tehát bármikor megáálíthatnak, igazoltathatnak és meg is szondázhatnak.

2020. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs napi limit.

Egyébként nem tudom hol közlekedsz, én napi 120 km-t vezetek, és az elmúlt 5 évben egyszer sem, ismétlem egyetlen egyszer sem állítottak meg.

2020. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha 100m-enként megállítanak, akkor 100m-enként vagy köteles elviselni. Ha naponta 200x állítanak meg, akkor 200x. Bár mondjuk napi átlag 1 alkalom is eléggé kirívó eset. Mondjuk engem 15 év alatt 3-4x állítottak meg igazoltatni.
2020. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt egyszer sem kellett fújnom, de mi a biztosíték arra, hogy Csörgőpatak alvég és felvég között nem gurítasz le egy felest?
2020. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor
2020. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
ha ugyanazon a helyen mész át többször, akkor a rendőrökön is múlik. én is jártam már úgy, hogy teljes pályás igazoltatás volt. megfújtam a szondát, aztán mikor visszafelé jöttem, végiggurultam a soron, de emlékezett rám a rendőr, és intett tovább rögtön.
2020. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2 és fél alatt olyan 7-8-szor állítottak meg, általában éjszaka, amikor rajtam kívül senki nem volt a környéken. Jogsi, forgalmi meg szonda ritkán van együtt, általában csak kettőt kérnek, de volt már olyan, hogy csak jogsi. Voltam már úgy, hogy visszafele is leintettek, akkor mondtam, hogy már megvoltam ma, aztán engedtek is tovább.
2020. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Bármennyi+1
2020. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Merre vezettek ti, hogy ennyire csekély számú a közúti ellenőrzés?

Nekem 1,5 éve van jogsim, de kb 15x biztosan megállítottak. Ebből 1 alkalommal kértek jogsit, pont akkor nem volt nálam🙂

A többi mind szonda volt. És ezt úgy, hogy naponta kb 20kmt vezetek átlagosan.

2020. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint is ahányszor kedvük tartja.

17év alatt kb 3x állítottak meg.

1, ebből egyszer trafik után :( nem mentem sokkal többel de megérdemeltem

2, szonda ami vicces volt mert télen besípolt arra hogy alkoholos szélvédő mosó folyadékkal mostam éppen előtte le a latyakot. Miután kiszálltam a kocsiból és megfújtam megint természetesen semmit nem mutatott. :D

3, kb 3 hónapja rutin ellenőrzés személyi, lakcím, jogsi,forgalmi

Most hogy így írjátok viszonylag gyakran látok igazoltató rendőröket, de valahogy rám nem igazán kíváncsiak :D

2020. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!