Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Naponta közlekedek autóval....

Naponta közlekedek autóval. Hányszor vagyok köteles NAPONTA elviselni az igazoltatást, szondázást?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 11:24
1 2
 11/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nekem 1,5 éve van jogsim, de kb 15x biztosan megállítottak. Ebből 1 alkalommal kértek jogsit, pont akkor nem volt nálam🙂


A többi mind szonda volt."


Szerintem nem a merre számít, hanem a hogyan és a mit. Egyik autóm sem volt felvágós autó, sem feltűnő, de külső-belsőre jó állapotban. Ha meglátom a szervet, akkor sem esek pánikba, nem kezdek 20-szal cammogni lakott területen belül, és nem furakodok bele a másik seggébe, hogy esélytelennek tűnjön, hogy megállítanak. Ha egy szakadt autót vezetsz, esetleg feltűnően túl szabályosan, akkor tuti van valami veled, ki is vesznek.

2020. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11-es egy fehér 17 éves kombit vezetek...

Elsötétített ablakok, fekete felni, bár nem hinném, hogy ezért pikkelnek rám.

Egyébként ahol én lakom itt úgy szokták, hogy kb 5 rendőrautót beállítanak egy adott helyre és majdnem mindenkit kiszednek és van, hogy ezt minden nap...

2020. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Közlekedj biciklivel vagy gyalog.🤷🏻‍♂️
2020. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!