Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lezárult az Árpád-hídon...

Lezárult az Árpád-hídon történt baleset ügye?

Figyelt kérdés

Nyár elején mindenki azzal az esettel foglalkozott, amikor egy Budáról Pest felé tartó autó a fék helyett a gázra lépett, amikor a szigetről kikanyarodott elé egy másik autó.

A szakértől szakértettek, de azóta nem találtam semmit az ügyről.

Most nem a vélemények érdekelnek, hanem az, hogy van-e hivatalos álláspont, befejeződött-e az ügy vizsgálata.



2021. aug. 16. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szürke Mondeósra gondolsz amelyik felkenődött a híd közepén az oszlopra? Szerintem még nincs lezárva, ahhoz jóval több idő kell félév-év...
2021. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam. Az hittem, hogy már lezárták, csak engem került el a hír.
2021. aug. 16. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmiféle további hír, hacsak a Mondeós nem nyilatkozik a sajtónak.
2021. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, hogy ennyi idő alatt lezàruljon egy nyilvánvalóan nem egyèrtelmű eset.
2021. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Egy közlekedési jogász nyilatkozott, hogy a továbbhajtó, elsőbbséget meg nem adó Volvós ellen már folyik az eljárás, és még egy-két további, a balesetben részt nem vett, de a balesetet egyértelműen észlelő, de a segítségnyújtást elmulasztó autós ellen is folyik már az eljárás. A volvós, ha hibásnak ítélik, akkor a fordos kárát is saját zsebből kell fizetnie, és valószínű hogy ülni is fog, a jogsijától pedig elköszönhet.
2021. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
ja, a dr. herpy nyílatkozott. egyébként engem is érdekel a jogerős végzés.
2021. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ugye a seggfejparaszt mondeós tejben-vajban lesz fürösztve, mint a ricsike és a krisztiánka.
2021. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8 éve kiszaladt elém valaki akit éppen meglöktem annyira, hogy megsérüljön.

1 évig tartott az ügy lefolyása. Pedig az tényleg annyi volt, hogy 5-10-el meglöktem és olyan rosszul esett az illető, hogy a lábán megsérült.

2021. aug. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!