Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni, ha a házunk...

Mit lehet tenni, ha a házunk előtt napi szinten, minden egyes nap többször dudálnak indokolatlanul?

Figyelt kérdés

A város külső részén, szabály szerint nem is lehetne dudálni csak lakott területen kívül, de állandóan ez megy és nem értem az okát. Gondolom ha rendőrségre bejelentem nem tudnak mit csinálni, nem fognak állandóan itt bujkálni egy kocsival hogy majd valamikor a nap folyamán elcsípjék azt a pár embert. Ara gondoltam csinálok kamu táblát ilyet:

[link]

Aztán kirakom, mert tudtommal nincs is ilyen Magyarországon, legalábbis sehol nem láttam még.


2021. aug. 5. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
megszokod vagy költözöl tanyára én költöztem . itthon a duda az olyan mint fingás mindenki használja
2021. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Én például direkt ébresztettem a légkürttel a kollégát, hajnali 4-kor, mikor a házuk előtt mentem el. Még vasárnap is, hadd szokja. :D
2021. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ez, de lehet autista lettem és elkezdtek ezek zavarni amik eddig is voltak. Borzasztó.
2021. aug. 5. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
nálunk is csinálják, a munkások állandóan dudálnak a szomszédnak ha meghozták az anyagot
2021. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Ma én is dudáltam hajnali 3-kor amikor a főnököm berángatott dolgozni olyan korán.


Ha én nem alszok más se aludjon. Elindultam, ráfeküdtem a dudára majd kíváncsiságból mentem még egy kört az utcán és már 2 szomszéd kint állt, a redőnyök meg szinte mindenütt felhúzódtak seperc alatt :D

2021. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a kérdés az, hogy miért dudálnak?


Nálunk is gyakori a dudaszó, mert egy aránylag forgalmas és különösen szerencsétlen geometriájú (amúgy lámpás) kereszteződés közelében élünk, ahol sok a konfliktus. Itt például a megoldás az átépítés lenne. Nálatok nem tudom mi az ok.

2021. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!