Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok? Tényleg akkora...

Secret people kérdése:

Mit gondoltok? Tényleg akkora bakit követtem el hogy többet nem kellene vezetnem?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a jogosítványomat. Vezetni nagyon keveset tudok gyakorolni és lekellene vezetnem munka miatt a Balatonra elég messziről. Gyakorolnék a munkatársam mellett de egyszer bakiztam hogy átmentem a szembe sávba és azóta nem vezethetek ha vele vagyok.

Normális válaszokat szeretnék csak. Köszönöm a segítségetek!


2021. júl. 29. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
5 éve vezetek, buszból is van jogsim, nem rég szembe sávba soroltam be, és furi volt, hogy mellettem van egy másik sáv :D ha jöttek volna tutti nem megyek oda meg gondolom Te sem. Fogjad meg a kollégád és mondjad neki, hogy most Te fogsz vezetni mert egy hiba nem fogja kedvedet venni, max. buszozik.
2021. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tegnap megcsináltam ugyanezt... az út vezetèsèből adódott a szitu, kikerülès irány nem volt. Reflexből volt. tanulj az esetből, ennyi
2021. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég durva, ha te szembesávba kerülöd a szigetet...

Valószínűleg fejben nagyon nem vagy ott, ezek után én sem szívesen ülnék melléd. De azért feladni nem kell, vegyél pár órát, lehet már kézben lévő jogsival is.

2021. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
A szigeten milyen utasítást adott a tábla a kitérés irányát illetőleg? Ha jobbra kellett és balra kerülted, az eléggé érdekes helyzet lehetett...
2021. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

No, aki szerint nem követett el akkora bakit, annak ajánlom ezt a cikket:

[link]

2021. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!