Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok? Tényleg akkora...

Secret people kérdése:

Mit gondoltok? Tényleg akkora bakit követtem el hogy többet nem kellene vezetnem?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a jogosítványomat. Vezetni nagyon keveset tudok gyakorolni és lekellene vezetnem munka miatt a Balatonra elég messziről. Gyakorolnék a munkatársam mellett de egyszer bakiztam hogy átmentem a szembe sávba és azóta nem vezethetek ha vele vagyok.

Normális válaszokat szeretnék csak. Köszönöm a segítségetek!


2021. júl. 29. 21:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
81%
Hogy mentél át a szembe sávba?
2021. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Mi volt a teljes szitu?
2021. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én minden nap átmegyek a szembe sávba, többször is… az előzés és a bal kanyar már csak ilyen
2021. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%
Szerintem gyakorolj, és utána menj le a balatonra.
2021. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazából volt egy sziget amit jelölt a tábla hogy merre kell kikerülni és én a bal oldalán mentem nem a jobb. Baleset nem történt nem forgalmas úton volt. Eddig minden gond nélkül közlekedtem máshol amikor volt alkalmam gyakorolni. (Forgalmasabb helyeken is) de most valahogy teljesen elbizonytalanodtam

Tudtam hogy mit jelent de nem tudom megmagyarázni miért igy cselekedtem. Az a baj a mellettem ülő miatt is stresszelek mert nem szereti ha nem ő vezet és stresszelve -ül ez miatt más mellett akinek nincsen régebb óta jogosítványa (Mar több éve van jogosítványa)

2021. júl. 29. 22:00
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem jöhetett senki szemből, akkor igazából nem olyan vészes, kezdőként megesik az ilyen.

De szerintem teljesen érthető, hogy a munkatársad nem akar egy full kezdő mellett utazni.

Nekem is volt egy friss jogsis munkatársam, aki a beláthatatlan kanyarban kezdett előzgetni, ezután én is mondtam neki, hogy inkább cseréljünk és ne erőltessük ezt.

2021. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Amíg nem alakul ki egy minimális alap rutin ne evezz ismeretlen vizekre.


Nekem is kellett fél év mire ismeretlen helyeken is magabiztosan tudtam közlekedni.


Amikor kézhez kaptam a jogsimat sok hülyeséget csináltam és csak arra koncentráltam, hogy ne törjek össze senkit. Ilyenkor még ez a normális.

2021. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
A munkatársad reakciója érthető, de te nyugodtan gyakorolj csak és vezess.
2021. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Jól értem, egy forgalomlassító szigetet kerültél meg balról??? Ezt aligha lehet akaratlanul megcsinálni.
2021. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Nehogy már emiatt soha többet ne vezess!

De ha a munkatársnak is mennie kell veled, és aggódik, akkor miért nem vezet ő?

2021. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!