Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy hónapra bevontak a jogosít...

Egy hónapra bevontak a jogosítványom, a rendőrségi határozatot lassan egy honapja vettem kézhez, de azóta sem kaptam arról infót, hogy mi a további teendő. A határozat jogerössé válásától számít az egy hónap?

Figyelt kérdés

Nem adtam elsőbbséget, kis koccanás, felelősséget elismertem.


Az 50 ezres büntetést azonnal befizettem, azóta nem merek vezetni, de nem vagyok benne biztos, hogy mikor jár le. A rendőrséget hívtam, de nem mondtak semmit, az okmány iroda intézi szerintük.


2021. júl. 12. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

"azóta nem merek vezetni"

Tehát csak ez tartott vissza? A bevont jogosítvány nem?


Letelik a határozatban megadott időszak, kormányablak, keziccsókolom, a többit elmondják ott.

2021. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Tehát csak ez tartott vissza? A bevont jogosítvány nem?"


a jogositvanyt nem vettek el. ezert az okmanyiroda nem irt semmit tehat mi a bubanatos lof.sz tartott volna vissza?

2021. júl. 12. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Te magad írtad, hogy bevonták a jogsidat. Az azt jelenti, hogy elveszik, aztán okmányirodában visszakapod. Ha nálad a jogsi, akkor ott másvalami lehet.
2021. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a rendőrségi határozatban benne van, hogy 50 e ft pénzbírság es a jogosítványt egy hónapra bevonják.
2021. júl. 12. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önként le kellett volna adnod?
2021. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem irt ilyesmit a hatarozat
2021. júl. 12. 14:04
 7/7 A kérdező kommentje:
nem magyar jogsi, lehet amiatt nem vettek el fizikailag?
2021. júl. 12. 14:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!