Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tanítják az autós iskolákban,h...

Tanítják az autós iskolákban,hogy mi az az érzêkelős lámpa?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre,nagyon sok autós nem tudja,fogalma sincs róla,miért nem vált zöldre a lámpa,csak várnak a vonaltól 3-4 méterrel hátrébb,és káromkodnak.

Ha tanítanák,akkor gondolom tudnák.Ha nem tanítják,miért nem?


2021. jún. 15. 00:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Amelyekről én beszélek,legalább 10 éves aszfaltok.Én azt nem nevezném frissnek,jónak meg pláne nem.

De nem vitafórumot nyitottam!!

Biztos van olyan is,amelyekről te beszélsz.

2021. jún. 15. 21:44
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Csak azért látod te is, mert tudod hogy ott van.
2021. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne írd ki tényként, hogy lehet látni és akkor nincs miről vitázni. Ennyi erővel én is érvelhettem volna azzal, hogy azért nem tanítják, mert van olyan hely, ahol ki van táblázva. Mivel nem vitafórum, ezért senki bele nem köthetne, pedig ez még nem ok arra, hogy ne tanítsák...
2021. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Elég nagy baj az,hogy nem tanítják.

És még számos dolgot lehetne tanítani,amiket szintén nem taítanak.

Esetleg ha egy fotót valamikor belinkelnél az általad említett érzékelőről,azt megköszönnénk.

2021. jún. 15. 23:43
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk nem tanították.


3 éve vizsgáztam és pont a múltkor voltam olyan úton, ahol belebukkantam. Ki volt írva, hogy álljon a szenzorra én meg csak pislogtam, fogalmam sincs hol helyezkedik el a szenzor. Ideges is voltam mert első voltam a sorban de úgy oldottam meg, hogy megálltam majd hangyányit mindig előrébb lopakodtam és egyszercsak váltott.

2021. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan az érzékelős lámpákat tanítják, a legtöbb helyen nem is lehet látni, hogy olyan van. Azt viszont tanítják, hogy a vonalnál kell megállni. Egyébként én pont tanuló vezetőként jártam egyszer úgy, hogy totál jó helyen álltam, mégsem váltott át a lámpa. Álltunk ott több, mint 10 percet, aztán szólt az oktató, hogy mikor és hogy kanyarodjak be a piros ellenére (balra kellett kanyarodni, villamossínen keresztül). Ez reggel volt, este olvastam az interneten, hogy egész nap nem működött abban a kereszteződésben az érzékelős lámpa.
2021. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!